صفحه اصلی / اقتصادی / مخابرات کردستان مقام اول كشوری را توسعه بستر نوين فيبرنوری در روستاها به دست آورد

مخابرات کردستان مقام اول كشوری را توسعه بستر نوين فيبرنوری در روستاها به دست آورد

حکمت، گفت: مخابرات کردستان مقام اول كشوری را توسعه بستر نوين فيبرنوری در روستاها  به دست آورد.

آزاد حكمت ،مدير مخابرات منطقه كردستان به خبرنگار زانست در سنندج اظهار داشت: بر اساس اعلام نتايج شاخص هاي عملكردي از سوي شركت مخابرات ايران ، اين منطقه در حوزه كابلكشي فيبرنوري به روستاها رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

 

وی با اعلام اينكه حدود ٤ هزار كيلومتر فيبرنوري در روستاهاي استان اجرا شده است، افزود:هم اكنون ٥٧٩ نقطه روستايي با كابلكشي فيبرنوري به اين بستر مجهز شده اند.
این مقام مسئول اذعان کرد: از ابتداي سال جاري تاكنون با فراهم ساختن زيرساخت هاي لازم، ١١٦ كيلومتر فيبرنوري در روستاهاي استان كابلكشي شده است واين مهم كسب رتبه اول را براي منطقه به دنبال داشته است.
مدير مخابرات منطقه كردستان، با بيان اينكه اين عمليات بر روي سايت هاي همراه و مراكز روستايي صورت گرفته است،افزود: اين اقدام موجب ارتقا و بهبود كيفيت خدمات مخابراتي قابل ارائه در روستاها شده است.
وی بیان کرد: توسعه و افزايش بستر فيبرنوري موجب ارتقا امنيت ارتباطات مخابراتي و بهره مندي مشتريان از جديدترين تكنولوژيهاي مخابراتي خواهد شد.

حکمت افزود: توسعه و گسترش اين بستر در روستاها موجب برقراري عدالت اجتماعي درارائه خدمات به جامعه مي باشد، بطوريكه مشتريان در دورترين روستاهاي استان مي توانند از همان خدماتي كه شهروندان مركز استان استفاده مي كنند بهره مند شوند كه اين مهم گامي در تحقق عدالت اجتماعي محسوب مي شود.

مدير مخابرات منطقه كردستان يادآورشد: توسعه زيرساخت ها و ارتقا كيفيت محصولات مخابراتي در روستاها از جمله اهداف و استراتژيهاي اين منطقه است كه براي اجراي دقيق آن برنامه ريزيهاي كارشناسي شده تدوين شده است

وی در پايان با قدردانی از حمايت ها و نگاه ويژه مسولان ارشد شركت مخابرات ايران و مسولان استاني نسبت به مخابرات و همچنين همراهي هاي لازم از سوي همكاران منطقه با در نظر گرفتن حس تعلق سازماني خاطرنشان کرد : مطمئنا در راستاي رسيده به اهداف و برنامه هاي مخابراتي در سطح استان از هيچ تلاشي دريغ نخواهیم کرد.

درباره شهین امجدی

این مطالب را نیز ببینید!

پهنای باند و ترافیک مصرفی مشتریان در کردستان ۲۳ برابر افزایش یافته است

مدیرمخابرات منطقه کردستان گفت : از افزایش۲۳برابر پهنای باند و ترافیک مصرفی مشتریان در استان …

مخابرات منطقه کردستان بیش از ۵۰۰ یار مهربان به کتابخانه‌های عمومی کردستان اهدا کرد

آزاد حکمت آزاد حکمت با اشاره به اجرای برنامه های مخابرات منطقه در راستای مسولیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =