صفحه اصلی / اقتصادی / پهنای باند و ترافیک مصرفی مشتریان در کردستان ۲۳ برابر افزایش یافته است

پهنای باند و ترافیک مصرفی مشتریان در کردستان ۲۳ برابر افزایش یافته است

مدیرمخابرات منطقه کردستان گفت : از افزایش۲۳برابر پهنای باند و ترافیک مصرفی مشتریان در استان کردستان خبر داد.

آزاد حکمت مدیرمخابرات منطقه کردستان به خبرنگار پایگاه خبری زانست  در سنندج با اشاره به فراهم کردن زیرساخت‌های مخابراتی در راستای پاسخگویی به نیازهای مشتریان اظهارداشت: با انجام اقدامات و پروژه‌های مختلف در این حوزه موفق شدیم پهنای باند مصرفی استان را به ۱۳ گیگ یعنی به ۲۳ برابر افزایش دهیم.

وی افزود: با اقدامات به عمل آمده شرایط رفع نیازهای مشتریان به سرعت و پهنای باند در سطح استان فراهم شده است که به لحاظ آماری می‌توان به تعداد تنها چهار لینک STM1 در سال ۹۲ اشاره کرد در حالی که تعداد این لینک‌ها در سال جاری به ۹۱ لینک STM1 رسیده است.

این مقام مسئول اذعان کرد:به تعداد بیش از ۶۵ هزار مشترک فعال سرویس اینترنت باند پهن در سطح استان اشاره داشت و اعلام کرد: این مشتریان از خدمات و مزایای سرویس‌هایADSL,FTTH و VDSL با کیفیت مناسب بهره‌مند هستند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان، اقدامات صورت گرفته در راستای توسعه بسترهای دیتا در نقاط شهری و روستایی استان را تشریح کرد و افزود: با صرف اعتبارات لازم در حال حاضر ترافیک مصرفی استان طی یک شبانه‌روز حدود TB80 (ترابایت) معادل ۸۰ هزارگیگابایت است.

وی تصریح کرد: با تلاش و جدیت همکاران، برنامه‌های مخابرات منطقه به منظور تقویت، توسعه و ارتقا زیر ساخت‌های لازم به بهترین نحو ممکن تحقق یافته است و توانسته‌ایم محصولات و خدمات مخابراتیِ با کیفیت را به مشتریان ارائه نماییم، بطوری که این مهم موجب افزایش سه برابری میزان ترافیک مصرفی یک شبانه‌روز نسبت به مدت مشابه سال قبل شده است.

وی، افزایش کیفیتِ سرویس‌های تحویلی به مشتریان را در سال‌جاری یادآور شد و گفت: مخابرات منطقه هم‌اکنون خدمات خود را به کلیه دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، ادارات و شرکت ها در قالب مشتریان .G (کلان) و مشتریان خانگی ارائه می‌کند.

این مقام مسئول افزود: در حال حاضر تعداد ۱۰۰ هزار و ۵۷۴ مشترک ADSL، دو هزار  و ۹۱ مشترک FTTH  و  ۱۹۷  مشترک  VDSL از بسترها و پتانسیل‌های موجود مخابراتی در سطح استان بهره می‌گیرند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان در پایان خاطرنشان کرد: همکاران مخابرات منطقه کردستان در قالب یک تیم واحد، با هدف ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین سرویس‌ها وخدماتِ روز مخابراتی در راستای جلب رضایت مشتریان،اصل مشتری‌مداری و توسعه استان گام بر می‌دارند.

درباره شهین امجدی

این مطالب را نیز ببینید!

مدیر مخابرات منطقه کردستان: در ۲۵۵ مرکز روستایی استان توسعه شبکه دیتا صورت گرفته است

آزاد حکمت به خبرنگار پایگاه خبری زانست در سنندج اظهارداشت: به منظور توسعه عدالت اجتماعی …

یک میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال در روستای دولاب سرمایه گذاری شده است

آزاد حکمت گفت:به منظور بهره مندی بیشتر مشتریان از محصولات و سرویس های مخابرات یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =