صفحه اصلی / اجتماعی / آژانس مسافرتی( کُرد پرواز) رضایتمندی مسافر از یک مسافرت خوب و خاطره انگیز را از اهداف خود می شمارد

آژانس مسافرتی( کُرد پرواز) رضایتمندی مسافر از یک مسافرت خوب و خاطره انگیز را از اهداف خود می شمارد

لاله ذوالفقار نسب ،رئیس هیئت مدیره آژانس کُرد پرواز  با اشاره به نزدیکی عید نوروز در گفتگو با خبرنگار زانست درسنندج گفت:آژانس مسافرتی( کرد پرواز) رضایتمندی مسافر از یک مسافرت خوب و خاطره انگیز را از اهداف خود می شمارد و تداوم این اعتماد را برای خود،  بسیارارزشمند و گرانبها 

می داند.

وی افزود:با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و فراهم شدن فضای مجازی و استقبال از خدمات غیر حضوری، آژانس کرد پرواز بر آن شد که بخشی از خدمات خودرادر بستر اینترنت به مسافران عزیز ارائه می دهد.

وی اذعان کرد: دفاتر خدمات مسافرتی، نقش مهم و تعیین کننده‌ای در توسعه صنعت گردشگری  استان نیز  دارند.

ذوالفقارنسب در ادامه با اشاره به نقش لیدر در تور مسافرتی افزود:تور لیدر از ابتدا تا انتهای سفر همراه مسافران، موظّف است طبق برنامه‌ای که آژانس تعیین کرده ، سفر را اجرا کند.

رئیس هیئت مدیره آژانس کُرد پرواز  ،گفت:راهنمای تور یا همان لیدر که در سفر مسئولیّت دادن اطّلاعات کافی به مسافران را دارد همچنین نقش تعیین‌کننده‌ای در چگونگی کیفیت سفر آنها نیزایفا می‌کند.

وی در پایان سخنانش خاطرنشان کرد:با توجه به نزدیک شدن به سال جدید و آغاز مسافرت‌های نوروزی،ما نهایت تلاش وخدمت رسانی به مسافران را انجام می‌دهیم .

گفتنی است، آدرس آژانس هواپیمایی کُرد پرواز،سنندج،خیابان امام،پاساژنورطبقه همکف ،شماره تلفن ،۰۸۷۳۳۱۷۴۰۳۰

پایان پیام/

درباره شهین امجدی

این مطالب را نیز ببینید!

تاکید بر جذب و هزینه کردن کامل اعتبارات

استاندار کردستان با حضور در دومین جلسه پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهوری به استان، خواستار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *