پایگاه  خبری زانست

اتمام و راه اندازی سه پروژه مهم و کاربردی شبکه دیتا درکردستان

مدیر مخابرات منطقه کردستان، از اتمام و راه اندازی سه پروژه مهم و کاربردی شبکه دیتا در سطح استان خبر داد.

 

آزاد حکمت با بیان اینکه یکی از برنامه های دارای اولویت مخابرات استان ارائه خدمات مطلوب و تکنولوژی های جدید مخابراتی به مشتریان است افزود: به همین منظور سه پروژه مهم و کاربردی در شبکه دیتا با هدف افزایش ضریب امنیت ،حفظ وپایداری شبکه و بهینه سازی کیفیت دیتا در سطح استان به بهره داری رسیده است

.

 

به گزارش پایگاه خبری زانست از سنندج ،آزاد حکمت، ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در اجرایی نمودن پروژه های QOS,PAM و IPDR و صرف اعتبارات لازم برای نصب و راه اندازی تجهیزات فنی اظهارداشت: این مهم با تلاش و بهره گیری ازتوان و تخصص همکاران منطقه محقق شده است.

وی به اجرای پروژه QOS در ۹ مرکز اشاره کرد وافزود: نصب و راه اندازی سامانه های سنجش شاخصهای کیفی شبکه دیتا بصورت شبانه روزی ، کنترل سنتر این شاخصها به منظور حفظ پایداری شبکه وجلوگیری از کاهش کیفیت از جمله اهداف مهم اجرای این پروژه می باشد.

حکمت همچنین اجرای پروژه  PAM در سطح استان را یادآور شد وخاطر نشان ساخت: افزایش ضریب امنیت دسترسی به تجهیزات شبکه دیتا، مجوز سطح دسترسی بر اساس میزان ونوع استفاده برای کلیه کاربران در این پروژه تعریف می شود و تمام LOGها و EVENTهای مربوط ثبت وکنترل خواهند شد.

وی به مزایای پروژه فوق اشاره داشت و اعلام کرد: پروژه PAM یکی از ساده ترین راههای بررسی و کنترل کیفیت شبکه دیتا در سازمانها، ادارات، نهادها وشرکتهای بزرگِ دولتی وخصوصی است .

مدیر مخابرات منطقه کردستان پروژه IPDR را یکی دیگر از پروژه های اجرا شده در حوزه شبکه دیتا اعلام کرد و افزود: با هدف امکان اعمال تنظیمات لازم در شبکه و بهینه سازی کیفیت سرویسهای دیتا (اینترنت – اینترانت – MPLS) و نصب امکانات مورد نیاز برای تحقق برنامه های افزایش کیفیت این حوزه، اقدامات عملیاتی پروژه ذکر شده در سطح استان انجام و به اتمام رسیده است.

حکمت در پایان خاطرنشان کرد: برای توسعه، ارتقا، افزایش ضریب امنیت و بهبود کیفی وکمی خدمات و محصولات قابل ارائه مخابراتی به مشتریان ، برنامه ریزی های خوبی با حضور مدیران و کارشناسان متعهد مخابرات منطقه کردستان تدوین شده است که براساس اولویت ،در نظر گرفتن موقعیت توپوگرافی و استفاده حداکثری از ظرفیت ها وپتانسیل های موجود در استان اجرا خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.