پایگاه  خبری زانست

عزم ملی برای اتمام پروژه تالار مرکزی سنندج وجود دارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: عزم ملی برای اتمام پروژه تالار مرکزی سنندج وجود دارد
به گزارش پایگاه خبری زانست از سنندج به نقل از روابط عمومی کنگره مشاهیر کُرد، سیدعباس صالحی که برای شرکت در آیین اختتامیه کنگره بین المللی مشاهیر کرد به شهر سنندج سفر کرده است، روز چهارشنبه( ۱۲تیر) بعدازظهر در بازدید از روند احداث پروژه تالار مرکزی سنندج اظهار کرد: سال ۹۷ با حمایت های استاندار کردستان و مرکز، سال خوبی برای پروژه تالار مرکزی سنندج بود و ابن پروژه شتاب خوبی گرفت.
وی افزود: شرایط کشور از لحاظ منابع اعتباری و پروژه‌های عمرانی به دلیل بالا رفتن هزینه‌ها شرایط سخت تر شده است اما پروژه تالار مرکزی سنندج از پروژه‌های قابل توچه برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است چون استان کردستان پایگاه فرهنگ و هنر است.
وی ادامه داد: این تالار می تواند بسیار می تواند به جهش برنامه ها و فرصت سازی برای اهالی فرهنگ و هنر استان و منطقه و حتی فضای ملی ما کمک کند.
صالحی عنوان کرد: یک عزم ملی برای این تالار وجود دارد که سریعتر به مرحله پایانی برسد و استاندار هم پیگیری بسیار خوبی را برای تسریع این پروژه داشتند و ما هم تمام همت خود را بکار برده‌ایم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امیدواریم در ماه‌های آینده اتفاقات خوبی برای تامین اعتبار این پروژه بیفتد و در فرصت زمانی نزدیک به زمان مشخص شده این تالار به نتیجه برسد.
وی در پایان گفت: مهندسان به خوبی فعالیت می کنند و امیدواریم دوستان ما هم همت خود را مضاعف کنند و ما هم در مرکز پیگیری های لازم را انجام می دهیم.
استاندار کردستان هم در ادامه خطاب به عوامل اجرایی پروژه گفت: سه ماه فصل کاری برای پروژه‌های عمرانی هست که باید در این سه ماه همت خود را مضاعف کنید.
علی فوضی، سرپرست ناظر پروژه هم اظهار کرد: پیشرفت فیزیکی این پروژه تا سال ۹۶ حدود ۳۰ درصد بوده اما در سال گذشته حدود ۲۰ درصد پیشرفت داشت و اکنون حدود ۴۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی گفت: ۳۰ نفر در این پروژه مشغول به فعالیت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.