پایگاه  خبری زانست

ارتش در پیروزی و تثبیت انقلاب اسلامی نقش کلیدی داشت

اثنی‌عشری ،با اشاره به اهمیت نقش ارتش در پیروزی انقلاب اسلامی،گفت: نقش ارتش در پیروزی و تثبیت انقلاب اسلامی ایران  کلیدی بود.

به گزارش پایگاه خبری زانست از سنندج، سعید اثنی‌عشری امروز(۱۴بهمن)در نشست خبری با اصحاب رسانه استان با گرامیداشت چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سنندج،اظهار داشت: ارتش در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همراه و همدل ملت و انقلاب بوده و نقش کلیدی در پیروزی و تثبیت انقلاب اسلامی ایفا کرده است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان افزود: نقش رهبری امام راحل از مهم‌ترین مولفه‌های پیروزی ملت ایران در روی‌کار آمدن انقلاب اسلامی بود چرا که مباحث اعتقادی و ایدءولوژی پشتوانه آن بود.

وی در ادامه با اشاره  به عوامل پیروزی انقلاب،افزود: حضور اقشار مختلف مردم یکی از مهمترین عوامل پیروزی انقلاب بود.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان اذعان کرد: یکی دیگر از مهم‌ترین عوامل پیروزی انقلاب، ملحق شدن ارتش به بدنه انقلاب بود

وی افزود: زمانی که ارتش در آن دوران اعلام بی‌طرفی کرد اولین ضربه سخت به پیکره نظام رژیم طاغوتی زده شد و تقریبا کار پیروزی انقلاب تکمیل شد.

این مقام مسئول اظهارداشت:همچنین کمک ارتش در دهه اول در پیروزی و تثبیت انقلاب بسیار مهم بود و در دهه دوم دوران سازندگی نیز ارتش عزیزمان با ایفای نقش خود در تامین امنیت زمینه را برای توسعه بیشتردر کشورایجاد کرد.

اثنی‌عشری اذعان کرد: ارتش هیچ وقت در هیچ شرایطی اما و اگر نیاورد و با تمام توان و با کمترین تجهیزات در سخت‌ترین شرایط در برابر دشمنان ایستادگی و از مرزهای کشور دفاع کرد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان تصریح کرد: عملکرد ارتش در دهه سوم انقلاب نیز که دوران صدور انقلاب هم زبان زد بوده است.

وی با بیان اینکه افتخار ارتش خدمت به مردم است، افزود: افتخار ارتش خدمت به مردم عزیزمان است و اگر برای ارتش محبوبیتی ایجاد شده به واسطه همین خدمت‌رسانی به مردم است.

وی افزود: امروز ارتش در کردستان محبوب و مردم آن را دوست دارند و این محبوبیت به واسطه عملکرد مثبت ارتش و ارتشیان مستقر در این استان است.

اثنی‌عشری در ادامه با اشاره به برنامه های ایام الله دهه مبارک فجرتصریح کرد: عیادت از بیماران در بیمارستان‌های ارتش، مسابقات ورزشی برای نیروهای مسلح، دیدار با خانواده شهدا، حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، برگزاری برنامه فرهنگی ویژه این ایام برای خانواده ارتشیان در سطح استان و برگزاری پیاده‌روی خانوادگی از برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر ارتش در استان کردستان

است.

این مقام مسئول اذعان کرد: انقلاب ایران یک انقلاب مشروع و مردمی است که نمود این مولفه‌ها در مشارکت مردم در برگزاری انتخابات و سایر برنامه‌ها و راهپیمایی‌ها دیده می‌شود..

وی درپایان سخنانش با بیان اینکه مشارکت حداکثری و قوی مردم در انتخابات پشتوانه نظام جمهوری اسلامی خواهد بود، خاطرنشان کرد: مردم در طول این چهل سال همواره دین خود را به انقلاب ایفا کرده اند  و قطعا مردم در اسفند سال جاری نیز با مشارکت بالای خود در انتخابات با حضور چشمگیرشان با انقلاب و آرمان‌های آن تجدید بیعت خواهند کرد و مشت محکمی به یاوگویان ودشمنان نظام خواهند زد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.