پایگاه  خبری زانست

استان ها براساس اقتضائات خود از توان و ظرفیت طلبه‌ها استفاده کنند

روح‌الامینی،گفت: استان ها براساس اقتضائات خود از توان و ظرفیت طلبه‌ها بیشتر از گذشته استفاده کنند.

به گزارش خبرنگارسایت زانست از سنندج، محمد روح‌الامینی معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی امروز(۱۴مرداد) در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کردستان ،اظهار داشت: تصویرسازی رسانه‌ای علیه طلبه‌ها بین مردم نباید موجب سلب اعتماد شود چرا که طلبه‌ها در مواقع مختلف از جمله سیل گلستان به کمک شتافتند.

 

وی با اشاره به اینکه افرادی‌که کارهای پایش و افکارسنجی انجام می‌دهند تفاوت و تغییر مثبت مردم نسبت به طلبه‌ها را باید مورد توجه قرار دهند، گفت: باید هماهنگی بین دستگاهی برای حمایت از طلبه‌ها دیده شود.

 

وی خاطر نشان کرد: نیاز است هر استان براساس اقتضائات خود از توان و ظرفیت طلبه‌ها استفاده ببرد.

 

وی تصریح کرد: برای تغییر نوع حضور سازمان در فضای سازمان در حال انجام است که ابتکاراتی نیز در خبرگزاری مهر و تبیان در حال شکل‌گیری است.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان نیز در ادامه این دیدار بیان کرد: تکثر زیادی در حوزه نهاد فرهنگی دینی وجود دارد که موجب از هم گسیختگی و نابسامانی فرهنگی می‌شود.

 

حجت‌الاسلام احمد حاتمیان با اشاره به اینکه سازمان به دنبال تحقق گام دوم تبلیغ است، افزود: باید ساماندهی و انسجامی بین نهادهای فرهنگی برای راهبری و مدیریت یکپارچه فرهنگی و دینی وجود داشته باشد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد:رهبری واحدی برای ساماندهی وضعیت فرهنگی استان نیاز است و نگاه رییس سازمان تبلیغات اسلامی نیز برهمین اساس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.