پایگاه  خبری زانست

اعتبار گواهی‌های مورد نیاز نمایندگی روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها تمدید شد

مدیرخانه مطبوعات استان کردستان گفت: باتوجه به وضعیت اضطراری شیوع کرونا در استان کردستان, مدت اعتبار گواهی‌های عدم اعتیاد و سوء پیشینه برای نمایندگی روزنامه و خبرگزاری‌ها تمدید شد..

سید محمدلطیف حسینی نسب در گفت‌وگو با خبرنگار سایت زانست در سنندج اظهارداشت: باعنایت به وضعیت اضطراری در خصوص شیوع ویروس کرونا در استان و سراسر کشور و با هماهنگی‌های انجام شده با معاون اجرای مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدت اعتبار گواهی‌های عدم اعتیاد و سوء پیشینه که از موارد مورد نیاز برای تاسیس و تمدید دفاتر نمایندگی روزنامه‌های سراسری و خبرگزاری‌ها است، تمدید شد.

.

وی افزود: در این شرایط برای تمدید دفاتر نمایندگی‌های روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های سراسری، گواهی‌هایی که قبلا روی سامانه جامع رسانه‌های کشور بارگذاری شده‌اند کفایت می‌کند و مورد تایید است.

مدیرخانه مطبوعات استان کردستان از اصحاب رسانه استان خواست تا جایی که ممکن است امورات رسانه‌ای خویش را از طریق الکترونیکی انجام دهند و از رفت و آمدهای غیر ضرور پرهیز کنند.‌.

حسینی‌نسب همچنین از خبرنگاران خواست منبع موثق آمار و اخبار ویروس کرونا، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان باشد نه فضای مسموم مجازی و از پخش شایعات و اخبار فیک در فضای مجازی در خصوص ویروس کرونا به شدت پرهیز کنند..

وی در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: رسالت خبرنگاری در این برهه از تاریخ کشورمان ایجاب می‌کند همه اقدامات رسانه‌ای در راستای امیدبخشی و آرامش بخشی به جامعه و مردم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.