پایگاه  خبری زانست

امروز آرامش و امنیت در منطقه مدیون شهیدانی همچون سلیمانی هستیم

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: امروز آرامش و امنیت در منطقه مدیون شهید  سلیمانی و امثال ایشان است

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری زانست از سنندج، حجت‌الاسلام احمد حاتمیان امروز  در همایش که به مناسبت گرامیداشت شهید سردار سلیمانی در مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزار شد، اظهار کرد: براساس آیات قرآن کریم جایگاه شهید ارزشمند و والا بوده و ممکن است کسی ادراک جایگاه آنها را نداشته باشد اما شهید همواره زنده است و خداوند جایگاه والایی برای آنها قائل است..

وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این همایش گرامیداشت نام و یاد شهید سلیمانی است، افزود: شهید سلیمانی زنده است و مانند همه شهدا حضوری معنوی و ملکوتی دارد و چشم مادی ما قدرت و نیروی دریافت صدای آنها را ندارد.

 

.این مقام مسئول اظهار داشت: مردم بخاطر عدم ادراک مفاهیم قرآن درک نمی‌کردند که شهید با سایر مردگان متفاوت است

وی افزود:امروز می‌توان از متن آیات قرآن فهمید که شهید زنده است و راهش همیشه ادامه دارد.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان تصریح کرد: بی‌شک حیات طیبه شهیدان راه حق همچنان ادامه دارد و کسانیکه مشتاق زیارت ائمه دین و بزرگان هستند در واقع به جایگاه آنها عرض ادب و احترام می‌کنند و این نشان می‌دهد روح آنها زنده است و این ارتباط بین عالم و جهان را تجلی می‌سازد.

 

وی در ادامه افزود: امیرالمومنین برای رادمردان ویژگی‌هایی بیان کرده و گفته است انسان رادمرد خود را به زحمت می‌اندازند تا دیگران در راحتی باشند و این ویژگی پارسایان است و شهید سلیمانی این ویژگی را داشتند.

 

حجت السلام حاتمیان بیان کرد : شهید سلیمانی و مجاهدان و شهیدان ما نخوابیدن و خستگی‌ها را تحمل کرد تا مردم در بستر نرم و آرام براحتی بخوابند و آرامش و امنیت داشته باشند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر امثال شهید سلیمانی‌ها نبود امروز آرامش و امنیت در منطقه وجود نداشت و معلوم نبود گروه‌های تکفیری در منطقه چه جنایاتی انجام می‌دادند و خون چه انسان‌های بی گناهی را به زمین ریخته می شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.