پایگاه  خبری زانست

امسال ۲۰۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی در کردستان اجرایی می‌شود

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: امسال ۲ هزار پروژه محرومیت‌زدایی به همت سپاه و بسیج و با همکاری مردم و دولت در این استان اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری زانست از سنندج،سردار محمدحسین رجبی امروز(۲۲خرداد)در اجلاسیه شهدای شهرستان مریوان که هم‌اکنون در سالن ورزشی زاگرس شهر مریوان در حال برگزاری است، اظهار داشت: از سال ۹۴ که کنگره پیشمرگان مسلمان در سنندج برگزار شد تاکنون که در ۳۰ ماه جاری اجلاسیه کنگره شهدای است خواهیم داشت مجموعه‌ای از اقدامات گسترده فرهنگی در جای جای استان به همت مسوولان برگزار شده و اثرات خوبی داشته است.

فرمانده سپاه کردستان گفت: چه اجلاسیه‌های شهرستانی مانند مراسم امروز مریوان و چه در سال‌های قبل در سایر شهرستان‌ها اجلاسیه‌هایی برگزار شده است که امروز آخرین اجلاسیه شهرستانی کردستان در مریوان برگزار می‌شود.

وی گفت: در اجلاسیه نهایی کنگره مهمانانی از ۲۵ استان حضور خواهند داشت.

سردار رجبی تصریح کرد: نیاز جامعه به چنین برنامه‌هایی وجود دارد که برای سال‌های آینده هم برنامه‌های خوبی خواهیم داشت.

وی اذعان داشت: امسال اجرای ۱۲۰۰ پروژه محرومیت زدایی را تعهد کردیم که قانع نشدیم و با انجام بهترین کار آن را به ۲ هزار پروژه با مشارکت دولت و مردم در دستور کار خود قرار دادیم.

این مقام مسئول افزود: این اقدامات در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری است که رضایت مردم را به دنبالخواهد داشت.

فرمانده سپاه کردستان ادامه داد: ۲۰۰ پروژه از تعداد پروژه‌های محرومیت‌زدایی باید امسال در مریوان اجرایی شود و این در ادامه کار خوب اجلاسیه‌های شهداست که متضمن امنیت پایدار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.