پایگاه  خبری زانست

بهره برداری از چهار طرح عمرانی، ورزشی و رفاهی در سنندج

به گزارش سایت زانست از سنندج به نقل از ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج، شهردار سنندج از بهره برداری از چهار طرح عمرانی، ورزشی و رفاهی در سنندج خبر داد و گفت: زمین ورزش های ساحلی در میدان قانع بهاران، گذر ورزش و تندرستی در پارک پیشکسوت، پارک دو هکتاری به سبک باغ ایرانی در آبیدر و کارخانه تمام اتوماتیک آسفالت با ظرفیت ۱۶۰ تن در ساعت طرح هایی است که مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

شهردار سنندج عنوان کرد: در راستای خدمات رسانی شایسته به شهروندان و همچنین رفع مشکلات سطح شهر در این دوره طرحهای متعدد عمرانی، رفاهی، خدماتی و ورزشی در سطح شهر اجرا و به بهره برداری رسید.

مهندس حشمت اله صیدی افزود:  با هدف اتمام طرح های نیمه تمام این شهرداری از ابتدای سالجاری با برنامه ریزی مناسب اقدامات لازم جهت تکمیل و بهره برداری از طرح های نیمه تمام را در دستور کار خود قرارداد.

وی از بهره برداری از چهار طرح عمرانی، ورزشی و رفاهی در سنندج خبر داد و گفت: زمین ورزش های ساحلی در میدان قانع بهاران، کارخانه تمام اتوماتیک آسفالت با ظرفیت ۱۶۰ تن در ساعت، احداث گذر ورزش و تندرستی در پارک پیشکسوت و احداث پارک دو هکتاری به سبک باغ ایرانی در آبیدر طرح هایی است که طی هفته جاری مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

این مقام مسئول  بیان کرد: در راستای توسعه ورزش همگانی و ترغیب شهروندان به ورزش و افزایش نشاط و شادابی بین شهروندان زمین ورزش های ساحلی در میدان قانع بهاران احداث شد.

صیدی افزود: این زمین ورزشی در زمینی به مساحت یک هزار مترمربع مخصوص ورزش های ساحلی از جمله فوتبال، والیبال، هندبال  است و در جنب آن نیز هم مکانی به عنوان پارکینگ در نظر گرفته شده که ظرفیت گنجایش ۸۰ خودرو را دارد.

وی در همین راستا به احداث گذر ورزش و تندرستی در پارک پیشکسوت سنندج اشاره نمود و افزود: این گذر ورزشی شامل زمین والیبال، بسکتبال، بدمینتون، دارت، شطرنج، تنیس روی میز و اسکواش است.

شهردار سنندج در ادامه از احداث پارک به سبک باغ ایرانی در آبیدر خبر داد و تصریح کرد: این بوستان نخستین باغ ایرانی براساس پارامترهای باغ ایرانی بوده که به منظور توسعه سرانه فضای سبز و جذب فرصت های گردشگری در زمینی به مساحت ۲ هکتار در مجاورت پیکره ایثار و مقاومت مردم کردستان احداث شد.

وی افزود: طراحی باغ به صورتی بوده که امکان برگزاری مراسمات فرهنگی در محل بوستان وجود دارد.

مهندس حشمت اله صیدی خاطرنشان کرد: کارخانه تمام اتوماتیک جدید آسفالت با ظرفیت ۱۶۰ تن در ساعت با قابلیت استفاده از ۲۰ درصد مصالح بازیافت (تراشه آسفالت) نیز جهت تامین آسفالت مورد نیاز معابر شهری و پروژه ها و صرفه جویی در هزینه های عمرانی احداث شد.

وی در پایان افزود: سیستم تغذیه مصالح سرد، سیستم خشک کردن مصالح، سیستم جمع آوری غبار و فیلر موجود در مصالح، برج تفکیک و میکس مصالح، کمپرسور هوا، کابین کنترل، پکیج پمپ قیر، سیستم تراشه آسفالت، سیستم خردایش و دیگر تجهیزات جانبی از لوازم امکانات این کارخانه آسفالت است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.