پایگاه  خبری زانست

تصور دشمن در به خطرانداختن مرزهای ایران با شهادت سردار سلیمانی تفکری بی‌اساس است

جانشین قرارگاه لشکر عملیاتی ۲۸ کردستان گفت: تصوردشمن با به شهادت رساندن شهید سلیمانی آن است که مرزهای ایران با خطر مواجه می‌شود در حالیکه باید بدانند در تمامی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی ما پر از انسان‌هایی است که پیرو خط قاسم سلیمانی هستن و تفکر آنها بی‌اساس است..

 

به گزارش خبرنگار پایگاه  خبری زانست از سنندج، سرهنگ محمدرضا مومنی امروز در همایش که به مناسبت گرامیداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزار شد، اظهار داشت: مهربانی سردار سلیمانی و برقراری ارتباط قلبی ایشان با مردم به ویژه مظلومین از ویژگی‌های بارز ایشان به شمار می‌رود.

 

وی با اشاره به اینکه تمام فکر و ذکر سردار سلیمانی انجام فرمان ولی بود، افزود: ایشان ولایت را خط قرمز می‌دانست و تا زمانیکه هر فردی با ولایت همراه بود با آنها مهربان و هر وقت کسی زاویه می‌گرفت شهید سلیمانی نیز از آنها فاصله می‌گرفت.

وی اعلام کرد: این سردار شهید رابطه دلی و قلبی با حکومت و مردم داشت و تدبیر و شجاعت ایشان زبانزد بود که در طول مسوولیت‌شان با تدبیر و شجاعت کار می‌کردند.

جانشین قرارگاه لشکر عملیاتی ۲۸ کردستان با بیان اینکه آمریکا و اسراییل فکر می‌کنند با رفتن سلیمانی ما مشکل پیدا می‌کنیم اما نمی‌دانند امثال حاج قاسم در بسیج و سپاه و نظام زیاد است، اعلام کرد: بی‌شک مقاومت حاج قاسم سلیمانی مثال زدنی است و امروز بخش اعظمی از امنیت ما مدیون حاج قاسم بوده و علیرغم اینکه ایشان نظامی بود اما شم سیاسی داشت و با مسوولان روسیه و ترکیه دیدار و ملاقات داشت.

سرهنگ مومنی یادآور شد:  طراز حاج قاسم از لحاظ نگرش سیاسی بگونه‌ای است که تدابیر او توسط قدرت‌ها ارج نهاده شد و دشمنان او برایش احترام قائل بودند.

 

وی افزود: تردیدی وجود ندارد که جمهوری اسلامی ایران برای مقابله برای مقابله با دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب و نشر و بسط تفکر مردم سالاری اسلامی به عنوان پارادایم حاکم بر جهان اسلام نیاز دارد بنیه دفاعی خود را تقویت کند.

 

وی بیان کرد: اگر مقوله دفاع وجود نداشته باشد مهمترین نیاز فرد که امنیت است معنایی ندارد و هر فعالیت سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، سرمایه‌گذاری و روابط بین المللی در سایه امنیت و اقتدار ملی و بین‌المللی است که برای هر نظامی از واجبات بوده و پشتوانه این واجب شرع مقدس و عقل است.

 

جانشین قرارگاه لشکر عملیاتی ۲۸ کردستان امروز با تاسی به آیات نورانی قرآن ما قدرت اول منطقه‌ایم و دشمنان ما هم اذعان کردند که ایران قدرت اول منطقه است و ایران به یک قطب قدرت منطقه تبدیل شده است.

سرهنگ مومنی در پایان خاطرنشان کرد: هدف ما متحد کردن کشورهای منطقه است تا خودشان برای خودشان تصمیم بگیرند در حالیکه دشمن تصور می کند ایران دنبال امپراطوری است اما ما نمی‌خواهیم کسی به هیچ کشوری چشم طمع داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.