پایگاه  خبری زانست

تهیه و توزیع رایگان بیش از ۸۰ هزار حلقه لوح فشرده محتوای آموزشی

عبداللهی از تهیه و توزیع بیش از ۸۰ هزار حلقه لوح فشرده حاوی محتوای آموزشی تولیدی استان به صورت رایگان بین دانش‌آموزان دوره ابتدایی خبر داد.

صدیقه عبداللهی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان به خبرنگار زانست در سنندج، اظهار داشت: بیش از ۸۰ هزار لوح فشرده حاوی محتوای آموزشی دروس دوره ابتدایی توسط گروههای آموزشی استان با بهره‌مندی از پتانسیل آموزگاران مجرب دوره ابتدایی تهیه شده است.

وی افزود: این لوح‌های فشرده بین دانش‌آموزان مناطق محروم و مرزی روستایی و حاشیه شهرها به صورت رایگان توزیع و در اختیار آنها قرار گرفته است.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان تصریح کرد: باتوجه به تعطیلی اضطراری مدارس ناشی از شیوع بیماری کرونا و در راستای شعار و سیاست وزارت آموزش و پرورش مبنی بر «آموزش تعطیل نیست»، اداره‌کل آموزش و پرورش استان نسبت به تهیه، تولید و توزیع محتوای آموزشی در تمامی پایه‌های دوره ابتدایی براساس بودجه بندی دروس اقدام کرده است.

وی در ادامه با اشاره به ثبت نام دانش‌آموزان در شبکه شاد، افزود: بر اساس آخرین آمار ثبت نام دانش‌آموزان در شبکه شاد، ۷۰ هزار و ۴۱۹ نفر از دانش‌آموزان دوره ابتدایی در این شبکه ثبت نام کرده‌اند.

این مقام مسئول اظهار داشت: در راستای اجرای استمرار فرایند یادهی – یادگیری در بستر شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) تا تاریخ دهم اردیبهشت سال جاری ۴۴درصد از دانش‌آموزان دوره ابتدایی استان به عضویت این شبکه شاد در آمده‌اند.

وی فزود: بر اساس این گزارش از یک‌هزار و ۹۴۶ مدرسه در دوره ابتدایی، یک‌هزار و ۹۳۲ مدرسه یعنی ۹۹ درصد عضو شبکه شاد شده‌اند و از ۸ هزار و ۹۴۹ معلم در دوره ابتدایی ۶ هزار و ۳۳۳ نفر به عضویت شبکه شاد در آمده‌اند.

عبداللهی بیان کرد: در مجموع ۸۰ درصد کلاس‌های درس در شبکه آموزشی دانش‌آموز ثبت نام کرده‌اند.

وی در پایان  خاطرنشان کرد: از کلیه معلمان و مدیران مدارس درخواست می کنم  فعالیت‌های مجازی خود را در بستر شبکه آموزشی «شاد» پیگیری کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.