پایگاه  خبری زانست

توجه به محرومیت‌زدایی دغدغه رهبری است

آیت‌الله رئیسی با اشاره به محرومیت زدایی در جامعه ،گفت: توجه به محرومیت‌زدایی دغدغه رهبری است.

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری زانست  از سنندج،آیت الله سیدابراهیم رئیسی امروز(۲۴مرداد)در شورای اداری استان کردستان که در سنندج برگزارشد، اظهار داشت: توجه به محرومیت‌زدایی دغدغه رهبری است و باید نسبت به فقرا و محرومین کارزیادی انجام شود.

وی افزود: رفع فقر و محرومیت از سیاست‌های کلان نظام اسلامی است و سازمان سالم و پاک از هرگونه آلودگی و کارآمد برای گره‌گشایی از مشکلات مردم نیاز است.

رئیس قوه قضائیه بیان کرد: رعایت مقررات باید حرف محوری را بزند و روابط جای خود را به ضوابط دهد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت وحدت وانسجام در جامعه افزود: وحدت و انسجام از زمینه‌های توسعه یافتگی است و بدون انسجام و وحدت  در منطقه به توسعه یافتگی دست نخواهیم یافت.

آیت الله رییسی بابیان اینکه امنیت به مردم منطقه متصل است، افزود: اینجا امنیت به مردم منطقه متصل است و قدرت نظامی نیروهای مسلح ما مثال‌زدنی است.

این مقام مسئول اظهار داشت: همچنین  مهم‌ترین مؤلفه امنیت در نظام اسلامی ما مردم و مشارکت همه جانبه آن‌هاست.

وی در ادامه افزود : در دادگستری‌ها باید قضازدایی شود و نباید همه چیز به دستگاه قضایی ختم شود، چرا که ما طرفدار این هستیم که مسائل در کمیسیون‌ها حل و فصل شود..

رئیس قوه قضائیه در ادامه بر حساسیت و توجه ویژه در تدوین قراردادها در ادارات تاکید کرد وافزود:  اگر قراردادها دقیق تنظیم شود کارهیچ گاه  به دستگاه قضایی کشیده نخواهد شد.

وی در پایان سخنانش با اشاره به اهمیت اجرای عدالت در جامعه خاطرنشان کرد:اجرای عدالت مسئله بسیار مهمی است که هدف حکومت انبیا در طول تاریخ بوده است، انبیا آمده‌اند که ما را هدایت کنند تا جامعه به سمت عدالت حرکت کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.