پایگاه  خبری زانست

توزیع و نصب تجهیزات ارتباطی روستاهای کردستان باید عادلانه باشد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری زانست از سنندج،سردار محمدحسین رجبی سنندج، محسن بیگلری عصر امروز در جلسه شورای اداری استان کردستان خطاب به وزیر ارتباطات اظهار کرد: شما وزیر محبوب کردستانی‌ها هستید که در فضای مجازی اعلام کرده بودید که بعد از ماه رمضان به این استان سفر می‌کنید که در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای داشت و امید که دستاورد این سفر تحقق قول‌هایی باشد که عمل خواهید کرد.

وی افزود: نسبت به گذشته در استان کارهای زیادی شده اما نسبت به سایر استان‌های دیگر کشور کم کاری‌هایی را در کردستان شاهدیم.

بیگلری با بیان اینکه از یکهزار و ۳۰۹ روستای استان حدود ۵۰۰ روستای آن معادل بیش از یک سوم در حوزه انتخابیه من است، اعلام کرد: این روستاهای حوزه انتخابیه حدود ۳۸۵ هزار نفر جمعیت دارد و باید نصب بی‌تی.اس و تجهیزات ارتباطی روستاهای استان منصفانه و عادلانه توزیع شود.

وی اضافه کرد: وضعیت عابر بانک‌های روستایی در روستاهای استان نسبت به سایر استان‌های کشور مناسب نیست و استان همچنان عقب است و باید مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه اظهار کرد: وزیر سابق ارتباطات قول دادند که تمام روستاهای استان از نعمت اینترنت برخوردار شوند که عملی نشده است.

مرادی گفت: علیرغم اینکه مسوولان استان و مسوولان وزارتخانه در حوزه ارتباطات اقدامات خوبی انجام داده‌اند اما مشکلات این حوزه به شرکت‌ها برمی‌گردد.

وی اعلام کرد: باتوجه به اینکه سرشیوِ مریوان و مناطق کماسی از محروم‌ترین بخش‌های کشور است نیاز است توجه ویژه‌ای به این بخش‌ها صورت گیرد.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: وزارت ارتباطات از وزارتخانه‌هایی است که مسوولان آن جلسات خوبی در استان و شهرستان برای رفع مشکلات ارتباطات داشته‌اند و نیاز است شرکت‌های ارتباطاتی نیز ما را همراهی کنند تا مشکلات رفع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.