صفحه اصلی / آموزش / حضور در انتخابات حق تعیین سرنوشت کشور توسط مردم است

حضور در انتخابات حق تعیین سرنوشت کشور توسط مردم است

سنندج- فرماندار شهرستان سنندج گفت: مشارکت در انتخابات حق تعیین سرنوشت کشور توسط مردم است لذا انتظار می رود هم چون دوره های گذشته شاهد حضور حماسی مردم در این مرحله از انتخابات باشیم.

حسن عسکری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار زانست در سنندج، حضور در انتخابات را حق تعیین سرنوشت برای هر شهروندی خواند و اظهار کرد: هر رای که از سوی مردم در صندوق انداخته می شود پشتوانه ای برای کشور است.

وی اضافه کرد: مشارکت گسترده مردم به رئیس جمهوری که چهار سال آینده سکان اداره کشور را برعهده می گیرد، کمک خواهد کرد لذا انتظار می رود برای توسعه بیشتر میهنمان به این تکلیف خود عمل کنیم.

فرماندار شهرستان سنندج ادامه داد: هرچقدر آرای مردم بالاتر باشد قدرت و جرئت تصمیم گیری رئیس جمهور هم بیشتر می شود و این مهم در زمینه بین المللی هم پشتوانه بالاتری برای حاکمیت به شمار می رود.

عسکری حضور گسترده مردم را در حل مشکلات جامعه از سوی رئیس جمهور آینده موثر خواند و بیان کرد: بر اساس حضور مردم بعد از گذشت ۶ ساعت از آغاز رای گیری پیش بینی می شود نسبت به مرحله اول انتخابات شاهد مشارکت بیشتری هستیم.

وی از مردم درخواست کرد اگر به هر دلیلی در مرحله نخست چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نتوانستند شرکت کنند در این دوره برای تعیین سرنوشت کشور پای صندوق های اخذ رای حضور یابند.

پایان پیام/

درباره شهین امجدی

این مطالب را نیز ببینید!

ضرورت ایجاد مجتمع« شوق زندگی» در کردستان

سنندج ،رییس کل دادگستری استان کردستان در نخستین جلسه شورای پیشگیری از جرم استان در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *