پایگاه  خبری زانست

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن پیام‌آور امنیت ،آسایش و حمایت از نظام است

گلباغی، گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن، پیام‌آورهرچه بیشتر امنیت ،آسایش و حمایت ازآرمانهای جمهوری اسلامی است.

کامل گلباغی مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون‌های مساجد کردستان در حاشیه راهپیمایی ۲۲بهمن به خبرنگارزانست در  سنندج ،اظهار داشت: مردم با حضور پرصلابت، انسجام و یکدلی خود در راهپیمایی ۲۲بهمن پیام‌آور هر چه بیشتر امنیت ،آسایش و حمایت از آرمانهای جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: مردم همچنین باحضور پر شورخود در راهپیمایی ۲۲بهمن، حمایت از نظام اسلامی و اقدامات ارزشمند عمر۴۱ساله انقلاب و در مقابله با دشمنی‌های استکباربه ویژه آمریکا  به نمایش گذاشتند.

 

این مقام مسئول اذعان کرد: هرچه انسجام مردم در صحنه بیشتر باشد، بیانگر اقتدار، قدرت و حمایت از مجموعه نظام است و امروز ما این انسجام و حضور چشمگیر مردم را در این راهپیمایی شاهد هستیم.

 

وی در ادامه افزود: حضور مردم در این راهپیمایی پیام انقلاب که همان استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است را به گوش جهانیان بیشتر از گذشته می‌رساند.

 

مسئول دبیرخانه هیات نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کردستان اذعان کرد: مردم ایران در این راهپیمایی بار دیگر افکار پلید دشمنان و استکبار جهانی را در منزوی کردن انقلاب اسلامی به دنیا نشان دادند، این انقلاب هرگز وجهه مردمی خود را از دست نمی دهد و مردم برای هرچه محکمتر پایه های نظام تلاش می کنند.

 

گفتنی است ، همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، هنرمندان و اهالی فرهنگ, هنر, رسانه و فعالان قرآنی و کارکنان اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کردستان همچنین مدیران و کارکنان ادارات فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستانهای تابعه ، همگام و همدل با مردم ولایتمدار کردستان در راهپیمایی ۲۲بهمن این روز بزرگ شرکت کردند  و بار دیگر اوج علاقه و ارادت خود را نسبت به مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند نظام را  نشان دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.