پایگاه  خبری زانست

درختان سطح شهر سنندج سمپاشی می شوند

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری  شهرداری سنندج از اجرای عملیات سمپاشی درختان سطح شهر با دو دستگاه توربولاینر خبر داد و گفت: تا پایان هفته جاری تمامی درختان سطح شهر سمپاشی می شوند.

شرمین شریفی  در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری زانست از سنندج،ا ظهار داشت: هر ساله افزایش دمای هوا  و طغیان شته ها در سطح شهر باعث نگرانی شهروندان می شود.

وی افزود: این سازمان در راستای کنترل آفات و جلوگیری از طغیان شته ها هرساله در دو نوبت اقدام به اجرای عملیات سمپاشی درختان سطح شهر می کنند.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری  شهرداری سنندج بیان کرد: مرحله نخست سمپاشی درختان سطح شهر اواخر اسفند ماه سال گذشته اجرا و تمامی درختان با سم بیولوژیک شستشو داده شد.

 

شرمین شریفی عنوان کرد: با توجه به پایش های صورت گرفته توسط کارشناسان این سازمان و گروه باغبانی دانشگاه کردستان اجرای مرحله دوم از اواخر هفته گذشته در سطح شهر آغاز شده است.

 

وی از اجرای عملیات سمپاشی درختان سطح شهر با دو دستگاه توربولاینر خبر داد و گفت: هرشب از ساعت ۲۴ الی ۶ صبح این دو اکیپ اقدام به عملیات سمپاشی درختان سطح شهر می کنند.

 

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری سنندج اعلام کرد: با توجه به اینکه دو اکیپ به صورت همزمان عملیات سمپاشی درختان سطح شهر را انجام می هند پیش بینی می شود تا پایان هفته جاری تمامی درختان سطح شهر سمپاشی شوند.

 

وی با بیان اینکه در سمپاشی درختان سطح شهر از سم بیولوژیک پالیزین استفاده می شود خاطرنشان کرد: این سم نه برای محیط زیست و نه برای شهروندان خطری نخواهد داشت.

شریفی از شهروندان درخواست کرد: از پارک کردن خودرو حامل مواد خوارکی در معابر اصلی خودداری نمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.