صفحه اصلی / آموزش / دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در کردستان به ۶۴ مورد افزایش یافت

دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در کردستان به ۶۴ مورد افزایش یافت

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان گفت: با صدور موافقت نامه تاسیس سه دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری جدید در کردستان، تعداد این دفاتر در استان به ۶۴ مورد افزایش یافت.

به گزارش زانست از سنندج، آرمان وطن‌دوست روز پنجشنبه (۱۳ اردیبهشت)در جلسه کمیسیون فنی دفاتر خدمات مسافرتی استان اظهار کرد: در راستای توسعه زیرساخت‌های گردشگری کردستان و با هدف ارزیابی فعالیت، صدور مجوز، تعلیق، لغو فعالیت و رسیدگی به شکایات، تعداد ٩ پرونده مربوط به بخش دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با نظر اعضای حاضر در این کمیته برای تأسیس سه دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در استان موافقت شد، گفت: با صدور این سه مجوز تعداد دفاتر خدمات‌مسافرتی و گردشگری دارای مجوز استان به ۶۴ مورد افزایش پیدا کرد.

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان اضافه کرد:همچنین برای سه مورد شکایت از دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی استان رای صادر، ۲ دفتر لغو مجوز و یک مورد تجدیدنظر شد.

وی یادآور شد: عملکرد دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان به‌صورت مستمر ارزیابی و مواردی مانند نحوه برگزاری تورهای مسافرتی و ارائه خدمات به مشتریان، اعتبار پروانه بهره‌برداری، نحوه فعالیت، وضعیت عمومی دفاتر خدمات مسافرتی، بررسی و با متخلفان و برگزارکنندگان تورهای بدون مجوز برخورد جدی می‌شود.

وطن دوست با تاکید بر اینکه باید رفاه و امنیت گردشگران در اولویت باشد، اعلام کرد: تاسیسات گردشگری کردستان از جمله دفاتر مسافرتی باید خدمات مناسبی را در اختیار گردشگران قرار دهند، تا شاهد رونق گردشگری در استان باشیم.
پایان پیام/

درباره شهین امجدی

این مطالب را نیز ببینید!

هر قاضی به طور متوسط در کردستان ۱۸۰ پرونده را بررسی کرده است

حجت الاسلام حسینی گفت: سال گذشته به طور متوسط هر قاضی ۱۸۰ پرونده را بررسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *