پایگاه  خبری زانست

راهپیمایی ملت ایران دشمنان انقلاب را به هراس انداخته است

حجت‌الاسلام علی عباسی، گفت: راهپیمایی ملت ایران دشمنان انقلاب  را بیشتر از گذشته به هراس انداخته است.

به گزارش خبرنگار زانست از سنندج، حجت‌الاسلام علی عباسی امروزدر راهپیمایی ۲۲بهمن که درسنندج برگزارشد اظهار داشت: راهپیمایی ملت ایران دشمنان انقلاب را بیشتر از گذشته به هراس انداخته است زیرا امروز مردم  با اقتدار و عظمت، هیمنه قدرت پوشالی استکبار جهانی به ویژه امریکا را جلو چشم جهان شکستند.

وی افزود: حضور مردم در این راهپیمایی در حقیقت مشت محکمی بود بر دهان رجزخوان کشورهایی که نمی‌توانند شاهد پیروزی ملت ما را در عرصه مختلف باشند.

حجت الاسلام عباسی در ادامه بیان کرد: انقلاب اسلامی  قدرتمند از قبل می‌درخشد زیرا مردم مانند سدی محکمی در برابر توطئه های دشمنان داخلی وخارجی ایستادند.

رئیس جامعه المصطفی العالمیه تصریح کرد: دشمنان از اول پیروزی انقلاب تاکنون برای براندازی انقلاب هزینه های زیادی کردنده اند اما توسط این مملت سلحشور خنثی شده و در اینده نیز چنین خواهد شد.

وی افزود:دشمنان نظام  سال گذشته ادعا کردند که نمی‌گذاریم ملت چهلمین سال پیروزی را جشن بگیرند اما آنها دیدند که ملت مقاوم ایران  چگونه آنها را ناکام گذاشت.

این مقام مسئول در ادامه  اظهار داشت :دشمنان به تصور خام خود می‌خواستند با به شهادت رساندن سردار سلیمانی مقاومت در منطقه را نابود و میان ملت‌ها اختلاف ایجاد کنند اما نمی دانستند که نقشه ها وتوطئه های آنها برعکس شد ومردم منطقه بیشتر از گذشته خواهان حمایت از جبهه مقاومت  وبیرون انداختن امریکای جنایتکار از منطقه هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:همه مردم منطقه امروز به دنبال بیرون کردن امریکای جنایتکار از منطقه هستند و خون سردار شهید قاسم سلیمانی وهمرزمان شهیدش این هدف مردم منطقه را انشاالله تحقق خواهد بخشید.

گفتنی است،در این مراسم،همچنین  قطعنامه پایانی قرائت شد و راهپیمایان با شعارهای الله‌اکبر، خامنه‌ای رهبر، مرگ بر آمریکای جنایتکار ، مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسراییل، آن را تایید کردند و بر مقابله با استکبار جهانی به ویژه امریکای جنایتکار تاکید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.