پایگاه  خبری زانست

سازمان تبلیغات خط مقدم فرهنگی است

آیت الله شاهرودی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی خط مقدم فرهنگی در مقابله با دشمنان است.

 

به گزارش خبرنگار سایت زانست از سنندج، آیت‌لله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی امروز(۱۴مرداد) در جریان دیدار معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی کشور اظهار داشت: اکنون سازمان تبلیغات اسلامی خط مقدم فرهنگی است که باید برای مقابله با دشمنان و مدیریت فعالیت‌های فرهنگی دینی فعالیت کند.

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: در رویکرد جدید سازمان تبلیغات اسلامی اتفاقات و تغییرات ارزشمندی در حال وقوع است.

 

وی با اشاره به اینکه روحانیون همیشه مرجع دینی و معتمد مردم بوده و هستند، افزود: از آنجا که روحانیون از میان مردم بوده و از خود مردم هستند باید برای گرایش مردم به دین از توان روحانیون بهره برد.

 

وی خاطرنشان کرد: سازمان تبلیغات رسالت بزرگی برعهده دارد که نه تنها خود در حوزه انتشارات اسلامی، فعالیت‌های قرآنی، تبلیغات دینی کار کند، باید در راستای ورود روحانیون به فعالیت‌های فرهنگی دینی و پوشش دادن مناطق مختلف تلاش کند.

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با تاکید بر اینکه سازمان تبلیغات اسلامی باید از ظرفیت مساجد، فضای مجازی، روحانیون مستقر و ماموستاها استفاده کند،افزود: این سازمان باید در حوزه فضای مجازی هم فعال‌تر باشد و دامنه ارتباطات خود را بیشتر کند.

 

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی بیان کرد: علاوه بر ایجاد فضایی برای روحانیون شرایط حضور روحانیون در صحنه را برای تبلیغ دین باید فراهم کنیم.

 

وی افزود: باید سازمان برنامه‌هایی داشته باشد تا بتواند در شرایط بحرانی از حضور روحانیون بهره ببرد که این مهم نیاز به برنامه‌ریزی، پیش‌بینی بودجه و پشتیبانی‌هایی از جمله تعامل با ستاد اجرایی است که باید مورد توجه قرار دهد.

 

وی بیان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی باید مدافع امور دینی، مدافع طلبه‌ها، هنرمندان صاحب آثار ارزشمند هنری و غیره باشد تا دشمن نتواند افکار هنرمندان و سایر اقشار کوثر در عرصه تبلیغ دینی را به بیراهه نبرد.

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه دشمن از فعالیت نظامی نا امید شده است، افزود: اکنون سازمان تبلیغات اسلامی خط مقدم فرهنگی است که باید برای مقابله با دشمنان و مدیریت فعالیت‌های فرهنگی دینی فعالیت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.