پایگاه  خبری زانست

سلامتی بدن، ظاهر و جسم در رعایت در خوردن و ذکر نعمت‌های خداوند است

ماموستا حسینی با بیان اینکه سلامتی بدن از نعمت های ارزشمند خداوند که به انسانها هدیه کرده است،گفت:  سلامتی بدن، ظاهر و جسم در رعایت در خوردن و ذکر نعمت‌های خداوند است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری زانست از سنندج،ماموستا سید احسن حسینی امام جمعه موقت سنندج امروز(۱۷خرداد)در خطبه های نماز جمعه که در مسجد جامع سنندج باحضور نمازگزاران برگزارشد،با تبریک عید سعید فطر،اظهار داشت: سلامتی بدن از نعمت های بزرگ خداوند است که باید قدر آنرا بدانیم وبه آن اهمیت دهیم.

وی افزود: علاوه بر سلامتی، امنیت نیز یک نعمت بی بدیل بوده و در همه ابعاد فردی, اجتماعی, سیاسی, فرهنگی, اقتصادی و غیره از نیازهای اصلی فرد و جامعه است.

این مقام مسئول اظهار داشت: امنیت همچنین عامل مهمی برای رشد و توسعه فرهنگی, اجتماعی, سیاسی, علمی و اقتصادی در همه کشورها است.

وی افزود: همه ما باید خداوند را شکر باشیم که ما در کشوری زندگی می کنیم که از نعمت امنیت و آرامش بر خوردار هستیم.

امام جمعه موقت سنندج در ادامه افزود: نتیجه عبادت در ماه مبارک رمضان را در سه چیز دانست و عدم بازگشت به گناه، گذشت انسان‌ها نسبت به یکدیگر مشروط بر رعایت امر به معروف و نهی از منکر و ادامه خیرات و حسنات و خدمات بهفقرا را از نتایج عبادت در ماه مبارک رمضان ذکر کرد.

وی اذعان داشت: رمضان مانند مدرسه ای که انسان‌ها با تربیت در آن به سمت خصلت‌های خوب سوق می‌یابند و از خصلت‌های زشت  دوری می‌کنند.

ماموستا حسینی در پایان خاطرنشان کرد: اگر برنامه‌ای در جامعه به دنبال ضعف دین، انحراف جوانان و ترویج ناهنجاری در جامعه باشد  باید به آن واکنش جدی به آن نشان دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.