پایگاه  خبری زانست

سپاه بازوی نیرومند نظام اسلامی و رکن‌ انقلاب اسلامی است

امام جمعه موقت سنندج، با بیان اینکه سپاه با همه توان از دستاوردهای انقلاب و نظام پاسداری می‌کند ،گفت: سپاه بازوی نیرومند نظام اسلامی و رکن‌ انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری زانست از سنندج، ماموستا سیداحسن حسینی امروز (۲۳ فروردین ) در خطبه های نماز جمعه که با حضور نماز گزاران در مسجد جامع سنندج برگزار شد با تبریک ایام شعبان به همه مسلمانان جهان،گفت: امروز سپاه پرچمدار راه شهدا است و با همه توان از دستاوردهای انقلاب و نظام پاسداری می‌کند.

وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از همان ابتدای شکل گیری، همواره مایه عزت و افتخار و منشا آرامش و امنیت کشور بوده است.
این مقام مسئول اظهار داشت: سپاه پاسداران در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی به ویژه در دوران دفاع مقدس و پس از آن در عرصه سازندگی و عمران و آبادانی کشور نقش به سزایی داشته اند.

وی در ادامه با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا در مورد سپاه پاسداران ،افزود: رئیس جمهور آمریکا نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گستاخی نموده و این نهاد مردمی را که افتخار نظام است در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده است.

ماموستا حسینی اذعان کرد: همه ما این اقدام ناشایست آمریکا را توهین به کل نظام و مردم می‌دانیم و بدون شک از این عمل خود پشیمان خواهند شد.
وی افزود: قدرت نظامی این نیروی انقلابی و مردمی خار چشم دشمنان اسلام به ویژه آمریکای جنایتکار است وبه همین دلیل قدرت دیدن توان نظامی این نیروی وفادار به آرمان های انقلاب را ندارد.
امام جمعه موقت سنندج بیان کرد: تمام ملت ایران سپاهی هستند واز آرمان‌های انقلاب اسلامی که سپاه نیز جز این آرمان‌هاست با تمام توانمان محافظت می‌کنیم.
وی در پایان سخنانش از مردم نوعدوست و خیرخواه کردستان خواست که کمک‌هایشان را به سوی مردم سیل زده کشور روانه کنند و بیشتر از گذشته پیشگامی خودشان در امور خیرخواهانه نشان دهند.
گفتنی است، مردم استان کردستان نیز پس از اقامه نماز جمعه در تظاهراتی همزمان با مردم سراسر کشور خشم و نفرت خود را از تروریستی اعلام شدن سپاه توسط آمریکا به نمایش گذاشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.