پایگاه  خبری زانست

شهدا بهترین معامله را با خدا کردند

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه شهدا کسانی هستند که زندگی دنیا رابه آخرت نفروختند،گفت: شهدا بهترین معامله را با خدا کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری زانست از سنندج،ماموستا فایق رستمی امروز(۳۰خرداد)در اجلاسیه نهایی کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید کردستان که در سالن ۶ هزار نفری ۲۲ گولان سنندج برگزارشد،، اظهار کرد: در یک کلام همه بزرگوارانی که در این محفل معنوی و یاد شهدا حضور دارند به ویژه سردار سلامی که از یادگاران سال‌های ایثار و حماسه است خیرمقدم می‌گویم.

وی تصریح کرد: باید در برابر صبوریت پدران و مادرانی که جگر گوشه خود را زیر قرآن کریم راهی جبهه ها کردند سر تعظیم فرود آورد.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: در ۷۰ جای قران خداوند صابرین را مورد تجلیل قرار می‌دهد ما مدیون آن صبوریت مادران و پدرانی هستیم که بهترین جگر گوشه خود را راهی جبهه‌ها کردند تا از آب و خاک دفاع و اجازه ندهند دست ناپاک دشمنان به خاک ما برسد.

ماموستا رستمی افزود: شهیدان درس عزت، کرامت، شرافت، استقامت و صبوری را به ما یاد دادند و شهیدان با قطره قطره خون خود از این خاک و از ارزش‌های دینی و انقلابی ما پاسداری کردند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: ایران اسلامی هیچ وقت قصد تجاوز به هیچ کشوری را نداشته فقط از خود در برابر تجاوزگران دفاع کرده است.

ماموستا رستمی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر مبنای اسلام و قانون دین اسلام پایه گذاری و جلو رفته است، عنوان کرد: این دفاع به خاطر سلطه‌گری و حاکمیت نبوده و دفاع از نوامیس، تلاش برای صدور دین و حفظ آب و خاک کشور بوده است.

وی اضافه کرد: دفاع از مظلومین و دفاع از مستضعفین رسالتی که در قرآن بر آن تاکید شده و ملت ایران در این مسیر گام نهاده است.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: شهدا کسانی هستند که زندگی دنیا را به آخرت نفروختند و این وعده الهی است که هر کس در راه خدا بجنگد پیروز میدان خواهد بود.

ماموستا رستمی اذعان داشت: پیامبر مکرم اسلام می‌فرماید« دو چشم هرگز با اتش جهنم نمی‌سوزند، چشمی که از ترس خدا دائما در حال اشک ریختن باشد و چشمانی که از ارزش‌های دینی و سرزمین دفاع کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهدا انقدر گرانقدر هستند که خداوند خود جان آنها را می‌گیرد و تا روز قیامت زنده و نزد پروردگارشان روزی می‌خورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.