پایگاه  خبری زانست

فصلنامه علمی تخصصی توسعه و آینده پژوهی با محوریت “سنندج شهر خلاق موسیقی” منتشر می شود

به گزارش سایت زانست از سنندج ،به نقل از ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج، معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج  با بیان اینکه فصلنامه علمی تخصصی توسعه و آینده پژوهی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان در فصل تابستان و با محوریت “سنندج شهر خلاق موسیقی” منتشر می شود؛ گفت: علاقمندان، صاحبنظران و کارشناسان می توانند تا ۲۴ مرداد ماه سالجاری مطالب خود را با محورهای خلاقیت و توسعه، برندسازی در برنامه شهرهای خلاق یونسکو، مدیریت نتیجه محور و دیدگاه جدید توسعه، شهرهای خلاق و توسعه ارتباطات بین المللی و شهرهای خلاق و دگرگونی در حکمرانی شهری به دفتر تحریریه این نشریه به آدرس پست الکترونیک Research.kurdistan@mporg.ir ارسال نمایند.

وی افزود: شماره فصل تابستان فصلنامه علمی تخصصی توسعه و آینده پژوهی به “سنندج شهر خلاق موسیقی” اختصاص خواهد داشت.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج تصریح کرد: فصلنامه علمی تخصصی توسعه و آینده پژوهی به صاحب امتیازی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان با هدف گردآوری مطالب علمی، پژوهشی در راستای ایجاد ظرفیت های علمی برای ارتقاء شاخص های کلان اقتصادی، افزایش بهره وری و توسعه پایدار و استفاده از پتانسیل های محلی و انعکاس دیدگاههای صاحبنظران و متخصصان  منتشر می شود.

دکتر سرکه وت نجفی افزود: فصلنامه علمی تخصصی توسعه و آینده پژوهی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان در فصل تابستان و با محوریت “سنندج شهر خلاق موسیقی” منتشر خواهد شد.

وی به همین منظور از مدیران، کارشناسان و صاحبنظران این حوزه برای مشارکت در تولید محتوای این شماره از فصلنامه دعوت به همکاری نمود.

وی تصریح کرد: صاحبنظران در این زمینه باید مقالات علمی و گزارش های پژوهشی به همراه مشخصات، تصویر نویسنده اصلی و عنوان مقاله را مطابق با فرمت آن در قالب فایل word به مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریتو برنامه ریزی به آدرس پست الکترونیک Research.kurdistan@mporg.ir ارسال شود.

نجفی بیان کرد: محورهای پیشنهادی جهت تولید محتوای شماره فصل تابستان این فصلنامه شامل: خلاقیت و توسعه، برندسازی در برنامه شهرهای خلاق یونسکو، مدیریت نتیجه محور و دیدگاه جدید توسعه، شهرهای خلاق و توسعه ارتباطات بین المللی و شهرهای خلاق و دگرگونی در حکمرانی شهری است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: تنگناهای ساختاری در برابر برنامه شهرهای خلاق در کشور، دیده بانی و نظارت در برنامه شهرهای خلاق، شهر خلاق (فرصت ها و تهدیدها) و سنندج و اصفهان، رشت و بندرعباس (شهرهای خلاق ایرانی) و سلیمانیه (اقلیم کردستان عراق)، راهکارهای همکاری و توسعه ارتباطات از دیگر محورهای ارتباطی جهت تولید محتوا در فصلنامه بعدی است.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج تاکید کرد: دفتر تحریریه مجله آماده دریافت مقالات و مطالب علمی مرتبط تا تاریخ ۲۴ مرداد ماه سال جاری است.

 

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.