پایگاه  خبری زانست

مخابرات منطقه کردستان بیش از ۵۰۰ یار مهربان به کتابخانه‌های عمومی کردستان اهدا کرد

آزاد حکمت آزاد حکمت با اشاره به اجرای برنامه های مخابرات منطقه در راستای مسولیت های اجتماعی افزود: در اقدامی فرهنگی، ۵۳۰ نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان اهدا نموده ایم تا در مسیر نهادینه کردن توسعه و ترویج فرهنگ سنت حسنه اهدای کتاب اقدامات موثری اجرایی گردد.

آزاد حکمت  مدیر مخابرات منطقه کردستان در آیین اهدای این کتاب‌ها به کتابخانه عمومی سنندج به خرنگار پایگاه خبری زانست در سنندج اظهار داشت: هدف از این اقدام ترویج فرهنگ وقف کتاب و استفاده بیشتر و مفید از کتاب‌ها توسط اعضای کتابخانه‌های عمومی است.

وی افزود: اهدای کتاب‌های شخصی باعث رهایی کتاب‌ها از حبس خانگی و قرار گرفتن در مخازن کتابخانه‌های عمومی و استفاده بیشتر توسط اعضا و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی می‌شود.

وی با اشاره به موضوعات کتاب اهدایی اذعان کرد: کتاب‌های اهدا شده در موضوعات مختلف ادبیات، تاریخ، جغرافیا ، علمی و مذهبی است .

حکمت تصریح کرد: باید تلاش شود که فرهنگ اهدای کتاب به پویشی مردمی تبدیل شود تا همه جامعه بتوانند از ظرفیت‌های کتابخانه‌های خانگی استفاده کنند.

وی در ادامه افزود: یکی از برنامه های کاری مخابرات منطقه کردستان اجرای برنامه های عام المنفعه وهمراهی نمودن اقدامات فرهنگی ،ورزشی و اقتصادی است که در قالب مسولیت های اجتماعی تعریف شده است.

حکمت بیان کرد: هرگاه توانسته باشیم جامعه را با فرهنگ مطالعه و کتابخوانی عجین کنیم در بسیاری از برنامه های توسعه ای موفق عمل کرده ایم که تجهیز کتابخانه های عمومی یکی از زمینه ها و روشهای نهادینه کردن این فرهنگ ارزشی به حساب می آید.

مدیر مخابرات منطقه کردستان تصریح کرد:از ابتدای سال جاری تا کنون در برگزاری بیش از ۱۰۰ برنامه ورزشی، مذهبی، فرهنگی و … با سایر ادارات، دستگاهها ونهاد های استان حاضر به حمایت و همکاری بوده ایم .

وی خاطرنشان کرد: این همکاری در راستای تحقق برنامه و اهداف مخابراتی تحت عنوان مسولیت های اجتماعی صورت گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.