پایگاه  خبری زانست

مخابرات کردستان مقام اول کشوری را توسعه بستر نوین فیبرنوری در روستاها به دست آورد

حکمت، گفت: مخابرات کردستان مقام اول کشوری را توسعه بستر نوین فیبرنوری در روستاها  به دست آورد.

آزاد حکمت ،مدیر مخابرات منطقه کردستان به خبرنگار زانست در سنندج اظهار داشت: بر اساس اعلام نتایج شاخص های عملکردی از سوی شرکت مخابرات ایران ، این منطقه در حوزه کابلکشی فیبرنوری به روستاها رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

 

وی با اعلام اینکه حدود ۴ هزار کیلومتر فیبرنوری در روستاهای استان اجرا شده است، افزود:هم اکنون ۵٧٩ نقطه روستایی با کابلکشی فیبرنوری به این بستر مجهز شده اند.
این مقام مسئول اذعان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون با فراهم ساختن زیرساخت های لازم، ١١۶ کیلومتر فیبرنوری در روستاهای استان کابلکشی شده است واین مهم کسب رتبه اول را برای منطقه به دنبال داشته است.
مدیر مخابرات منطقه کردستان، با بیان اینکه این عملیات بر روی سایت های همراه و مراکز روستایی صورت گرفته است،افزود: این اقدام موجب ارتقا و بهبود کیفیت خدمات مخابراتی قابل ارائه در روستاها شده است.
وی بیان کرد: توسعه و افزایش بستر فیبرنوری موجب ارتقا امنیت ارتباطات مخابراتی و بهره مندی مشتریان از جدیدترین تکنولوژیهای مخابراتی خواهد شد.

حکمت افزود: توسعه و گسترش این بستر در روستاها موجب برقراری عدالت اجتماعی درارائه خدمات به جامعه می باشد، بطوریکه مشتریان در دورترین روستاهای استان می توانند از همان خدماتی که شهروندان مرکز استان استفاده می کنند بهره مند شوند که این مهم گامی در تحقق عدالت اجتماعی محسوب می شود.

مدیر مخابرات منطقه کردستان یادآورشد: توسعه زیرساخت ها و ارتقا کیفیت محصولات مخابراتی در روستاها از جمله اهداف و استراتژیهای این منطقه است که برای اجرای دقیق آن برنامه ریزیهای کارشناسی شده تدوین شده است

وی در پایان با قدردانی از حمایت ها و نگاه ویژه مسولان ارشد شرکت مخابرات ایران و مسولان استانی نسبت به مخابرات و همچنین همراهی های لازم از سوی همکاران منطقه با در نظر گرفتن حس تعلق سازمانی خاطرنشان کرد : مطمئنا در راستای رسیده به اهداف و برنامه های مخابراتی در سطح استان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.