پایگاه  خبری زانست

مدیران باید شهدا را الگوی خود قرار دهند

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان سنندج با تاکید بر اینکه ما نیاز داریم که سبک زندگی شهدا را به مردم معرفی کنیم، گفت: مدیران جامعه ما امروز باید شهدا را الگوی خود قرار دهند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری زانست از سنندج، حسن عسگری امروز (۱۸خرداد) در جمع اصحاب رسانه که به مناسبت اجلاسیه شهدای شهرستان سنندج برگزار شد، اظهار داشت: امروز آثار برکات و تلاش‌ها و مجاهدت‌های شهدا خود را نشان داده و مقاومت به عنوان یک تفکر در سطح جهان شناخته و طرفداران زیادی را پیدا کرده است.
وی افزود: همه آزادی خواهان دنیا امروز طرفدار تفکر آزادی خواهی و مقاومت هستند و این تفکر، استکبار جهانی را به هم ریخته و آمریکا امروز بیشترین عصبانیتش از تفکر مقاومت است.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان سنندج با اشاره به اینکه مقاومت ما برگرفته از تعالیم دینی و سیره پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار است، عنوان کرد: مقاومت کم هزینه‌ترین راه است و بیشترین سود را برای ما دارد.
وی ادامه داد: شهدا سرآمد در مقاومت هستند چون از همه سرمایه خود گذشتند تا امروز به عزت و جاودانگی برسیم.
عسگری ذکر کرد: بارزترین ویژگی شهدا اخلاص، ازخود گذشتگی، خدمت به مردم، ولایت مداری و دوری از تجملات دنیوی بود که امروز این ویژگی‌ها موردنیاز مدیریت جامعه ماست.
وی با تاکید بر اینکه مدیران جامعه ما امروز باید شهدا را الگو خود قرار دهند، گفت: ما نیاز داریم که سبک زندگی شهدا را به مردم معرفی کنیم و هرچه بیشتر در این زمینه کار کنیم چون به الگوسازی کمک کرده‌ایم.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان سنندج در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل جوان با شهدا و الگوبرداری از آنها از جمله اهداف یادواره شهداست چون کار دشمن این است که الگوهای غربی را به دانش آموزان ما القاء کند.
وی عنوان کرد: کنگره شهدا بزرگترین اتفاق فرهنگی استان کردستان در سال جاری است که با برگزاری آن دوباره جامعه را به عطر شهدا آکنده کرده و پیام آنها را منتقل می‌کنیم.
عسگری بیان کرد: اجلاسیه شهدای شهرستان سنندج صبح روز دوشنبه با حضور اقشار مختلف شهر سنندج در مجتمع امام خمینی این شهر برگزار می‌شود.
وی در پایان سخنان خود به تشکیل ستاد اجلاسیه شهدای شهرستان سنندج از سال ۹۶ اشاره و خاطرنشان کرد: سرکشی از سه هزار و ۵۸۸ خانواده شهید و ایثارگران، تعویض تابلوهای شهدای سطح شهر، تولید سرود مناسبتی، جمع آوری آثار و وصیت نامه شهدا در قالب آلبوم شهدا، تولید المان، تهیه ۱۲۰ جلد شناسنامه شهدا و تولید اپلیکیشن شهدای سنندج از جمله اقدامات صورت گرفته این ستاد بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.