صفحه اصلی / آموزش / مردم با شرکت در انتخابات فردی دلسوز و دغدغه‌مند انتخاب کنند

مردم با شرکت در انتخابات فردی دلسوز و دغدغه‌مند انتخاب کنند

امام جمعه سنندج گفت: مردم با مشارکت گسترده در انتخابات ریاست‌ جمهوری، اراده خود برای اداره کشور را به منصه ظهور رسانده و فردی دلسوز و دغدغه‌مند انتخاب کنند.

به گزارش خبرنگار زانست از سنندج، ماموستا فایق رستمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج اظهار کرد: نظام مردم سالاری اسلامی و انتخابات حق مردم است و ملت با انتخاب مسئولان خود به ویژه رئیس جمهور، باعث تحقق عملی و اراده خود شوند.

وی انتخابات را حق دینی، مدنی و سیاسی مردم و بسیار اررشمند دانست و افزود: انتخابات به معنای نظارت مردم بر کار دولت و حاکمیت است، پس مردم از این فرصت برای اداره کشور استفاده کنند.

امام جمعه سنندج از نمازگزاران و مردم خواست، رییس جمهوری اتتخاب کنند که هدفش تلاش و رقابت برای خدمت به مردم باشد نه رقابت برای کسب قدرت.

ماموستا رستمی یادآور شد: فردی برای ریاست جمهوری شایسته است که تلاشش در راستای عمران، توسعه، رفع بیکاری، رسیدگی به فقرا، ایجاد کارخانجات و توجه به قشر کارگران باشد.

وی تاکید کرد: مردم با شرکت گسترده در انتخابات، بهتر می توانند از رییس جمهور آینده، مطالبه گر رفع مشکلات و توجه به استانی کمتر توسعه یافته مثل کردستان باشند.

امام جمعه سنندج به شهادت شهید رییسی و همراهانش اشاره کرد و گفت: شخصیت بزرگی از دادیم، فردی که حتی یک روز استراحت نداشت و دائم در حال سفر به نقاط مختلف کشور و رفع مشکلات مردم بود.

ماموستا رستمی، سه سفر رییس جمهور شهید به کردستان را در فاصله کمتر از سه سال، نشان از توجه ویژه و علاقه رئیس شهید رییسی به این استان دانست و ادامه داد: شهید رئیسی به دنبال توسعه کردستان بود.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها، به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه اشاره کرد و افزود: امروز بیش از هر زمان دیگری کشورهای اسلامی به وحدت و انسجام در برابر دشمن صهیونیستی دارند

پایان پیام/

درباره شهین امجدی

این مطالب را نیز ببینید!

هر قاضی به طور متوسط در کردستان ۱۸۰ پرونده را بررسی کرده است

حجت الاسلام حسینی گفت: سال گذشته به طور متوسط هر قاضی ۱۸۰ پرونده را بررسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *