صفحه اصلی / آموزش / مردم فردی دلسوز و تلاشگر برای توسعه کشور انتخاب کنند

مردم فردی دلسوز و تلاشگر برای توسعه کشور انتخاب کنند

سنندج- امام جمعه سنندج گفت: مردم فردی را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنند که دلسوز، عدالت طلب و تلاشگر برای رونق اقتصادی کشور باشد.

به گزارش خبرنگار زانست از سنندج، ماموستا فایق رستمی امروز(۱۵تیر) در خطبه های نماز جمعه سنندج اظهار کرد: مردم رئیس جمهوری انتخاب کنند که به فکر پست و مقام نباشد، بلکه هدفش خدمتگزاری به جامعه باشد.

وی یادآور شد: فردی برای ریاست جمهوری مناسب است که به فکر اجرای عدالت در همه زمینه ها، ایجاد رونق اقتصادی و کم کردن تضاد طبقاتی باشد.

خطیب جمعه سنندج اضافه کرد: انتظار ما این است رئیس جمهور آینده از نخبگان اهل سنت برای مدیریت‌های مهم کشور و به ویژه استان استفاده کند.

ماموستا رستمی، صداقت و اصلح بودن را لازمه رئیس جمهور آینده دانست و ادامه داد: فرد منتخب باید تمام تلاش خود را برای از بین بردن فقر و ایجاد شغل و درآمد برای جوانان بکار گیرد.

وی تاکید کرد: از رئیس جمهور آینده انتظار داریم بودجه و اعتبارات دولتی را عادلانه بین نقاط مختلف کشور از جمله کمترتوسعه یافته توزیع کند.

امام جمعه سنندج، مشارکت امروز مردم را در پای صندوق های رای پرشور ارزیابی کرد و افزود: این مشارکت بیانگر وحدت و همدلی بین ملت و حاکمیت است.

پایان پیام/

درباره شهین امجدی

این مطالب را نیز ببینید!

ضرورت ایجاد مجتمع« شوق زندگی» در کردستان

سنندج ،رییس کل دادگستری استان کردستان در نخستین جلسه شورای پیشگیری از جرم استان در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *