پایگاه  خبری زانست

مریوان مثال‌زدنی‌ترین مقاومت را در مقابل استکبار داشت

فرماندار مریوان گفت: کردستان و خاصتا مریوان، مثال‌زدنی‌ترین مقاومت را در برابر استکبار جهانی داشت چون کردستان در دو جبهه داخلی و خارجی درگیر بود و این کار را دشوار کرده ب

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری زانست از سنندج،آرتیکاس اقبال در اجلاسیه شهدای شهرستان مریوان امروز(۲۲خرداد)که هم‌اکنون در سالن ورزشی ۱۲۰۰ نفری زاگرس شهر مریوان با حضور معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه در حال برگزاری است، اظهار داشت: امروز امنیت مثال‌زدنی کشور نتیجه خون شهیدان بزرگواری است که در راه میهن خود را فدا کردند.

وی خاطرنشان کرد: امنیتی که در کشور ما برقرار شده و مثال‌زدنی است نتیجه و ثمره خون شهیدان بزرگواری است که در راه انقلاب و نظام خون خود را فدا کردند و ما امروز میزبان جمع کوچکی از خانواده بزرگ شهدا هستیم.

سرپرست فرمانداری مریوان تصریح کرد: این چنین برنامه‌هایی حرکتی در راستای پاسداشت و زنده‌نگه داشتن یاد و خاطره شهداست و پرداختن و سخن گفتن در مورد شهدا کار بسیار دشواری است.

وی با بیان اینکه کردستان و خاصتا مریوان مثال‌زدنی استقامت را در برابر استکبار جهانی داشتند،افزود: مردم کردستان در دوران جنگ تحمیلی و حتی قبل از آن در دو جبهه با دشمنان جنگیدن و استقامت کردند.

اقبال افزود: کردستان هم از داخل و هم از خارج مورد هجمه قرار گرفته بود و دشمنان مدام علیه آن دسیسه و توطئه‌افکنی می‌کردند.

سرپرست فرمانداری مریوان درپایان خاطر نشان کرد : شهدای مریوان به دلیل اینکه در دو جبهه درگیر مقابله با دشمنان بودند سختی‌های زیادی کشیدند و هر کاری که ما در حق این خانواده شهدا بکنیم کار کوچکی در مقابل تمام این بزرگی‌هاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.