صفحه اصلی / آموزش / مشارکت مردم کردستان در انتخابات بسیار مطلوب است

مشارکت مردم کردستان در انتخابات بسیار مطلوب است

استاندار کردستان گفت: طبق گزارش های دریافتی از شهرستان های مختلف مشارکت مردم در انتخابات تاکنون بسیار خوب بوده است.

به گزارش زانست از سنندج، اسماعیل زارعی کوشا روز جمعه (۱۵تیر)با حضور در شعبه اخذ رای واقع در مسجد جامع سنندج در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طبق گزارش ها، در خیلی از شعب استان، از ساعت شروع فرآیند رای گیری، جمعیت بسیار خوبی در شعب حضور یافته اند.

وی با بیان اینکه شاهد حضور پرشور مردم در انتخابات این دوره هستیم، ابراز امیدواری کرد این روند تا ساعات پایانی اخذ رای ادامه داشته باشد.

استاندار کردستان از مردم خواست با توجه به تعطیلی امروز و احتمال حضور در اماکن تفریحی در خارج از شهرها، حتما کارت ملی به همراه داشته باشند و با استفاده از صندوق های سیار، در انتخابات شرکت کنند.

زارعی کوشا با بیان اینکه همه در هر جای استان می توانند به شعب اخذ رای مراجعه کنند، اضافه کرد: مشارکت امروز بسیار مهم و نقش تعیین کننده ای در آینده کشور دارد.

گفتنی است، ۲۵ هزار عوامل اجرایی، امنیتی و نظارتی در هزار و ۲۹۶ شعبه اخذ رای ثابت و سیار در استان کردستان فرآیند برگزاری دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را انجام می دهند.

۳۱ هیات اجرایی در مرکز شهرستانها و بخشداری های کردستان فعال است و ۱۰فرمانداری و ۲۱ بخشداری به عنوان مراکز حوزه های انتخابات، مسئولیت پشتیبانی، هدایت و اجرای فرایندهای انتخابات را برعهده دارند.

پایان پیام/

درباره شهین امجدی

این مطالب را نیز ببینید!

ضرورت ایجاد مجتمع« شوق زندگی» در کردستان

سنندج ،رییس کل دادگستری استان کردستان در نخستین جلسه شورای پیشگیری از جرم استان در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *