پایگاه  خبری زانست

ملت ایران تحریم‌ها را با قدرت ایمان به فرصتی برای استقلال بیشتر تبدیل کرده‌اند

امام جمعه سنندج گفت: دشمنان با تمام توان کوشیده‌اند که ملت ایران را تحریم کنند اما ایرانیان با استقامت و شجاعت توانسته‌اند تمامی این تحریم‌ها را به فرصتی برای استقلال در عرصه‌های مختلف تبدیل کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری زانست از سنندج، ماموستا عبدالرحمن خدایی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج که در مسجد جامع این شهر اقامه شد با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص جوانان، اظهار کرد: جوانان آینده‌ساز انقلاب اسلامی هستند و باید با مسؤولیت‌پذیری به حمایت از مستضعفان همت گمارند.
وی افزود: شجاعت و مقاومت ملت ایران تمام تحریم‌ها را به فرصتی برای استقلال و خودکفایی تبدیل کرده است.
امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: جوانان آینده تعالی جامعه را تضمین می‌کنند لذا همه ما باید با درنظر گرفتن منویات رهبری در خصوص تربیت جوانان و نسل متعهد انقلابی همت گماریم.
ماموستا خدایی در بخشی دیگر از خطبه‌های این هفته بر توجه ویژه مسلمانان در خصوص به جای آوردن صله رحم و رعایت حقوق همسایه‌ها تاکید کرد.
امام جمعه سنندج همچنین از نمازگزاران سنندجی خواست که همواره بخشی از اموال خود را برای یاری به مستمندان و حمایت از یتیمان اختصاص دهند.
ماموستا خدایی در بخشی دیگر از خطبه‌های این هفته با تبریک هفته حج اظهار داشت: امید است خداوند متعال انجام این فریضه دینی را شامل همه مسلمانان نماید و برکات ایام حج بر سرزمین‌های اسلامی گسترش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.