پایگاه  خبری زانست

نخستین معلم مسلمانان پیامبر اکرم (ص) دروازه تمام علوم دنیا است

ماموستا رستمی با اشاره به اینکه پیامبر اکرم (ص)اولین معلم مسلمانان است ،گفت: نخستین معلم مسلمانان پیامبر اکرم (ص) دروازه تمام علوم دنیا است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری زانست از سنندج، ماموستا فایق رستمی امروز (۱۹تیر)در همایش بزرگ قرآن و عترت که با حضور جمعی از مسوولان کشوری و استانی و فعالان عرصه قرآنی در مجتمع فرهنگی فجرسنندج برگزار شد،اظهار داشت: نخستین معلم مسلمانان پیامبر اکرم (ص) دروازه تمام علوم دنیا است و همه باید دستورات این بزرگوار را الگوی خود در زندگی قراردهیم.
وی در ادامه افزود: اعجاز قرآن کریم این است که هیچ کسی نمی تواند هم چون آنرا تدوین کند و هرگز هم قابل تغییر نخواهد بود وبهترین کتاب راهنمای انسانها است.
این مقام مسئول تصریح کرد: شکل گیری شخصیت همه بشریت از طریق قرآن انجام می شود لذا همه نیازمند استفاده و بهره مندی از این کلام الهی هستند.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: قرآن مجید به عنوان کتاب آسمانی و معجزه جاوید پیامبر اسلام (ص)،کتاب هدایت بشر به سر منزل مقصود است و همه ما این کتاب آسمانی را سرلوحه زندگی خود قرا ر دهیم.
وی افزود: تلاشی که در زمینه ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه انجام گیرد بسیار ارزشمند است و باید روز به روز این تلاشهای قرآنی در جامعه گسترش یابد.
ماموستا رستمی در پایان خاطرنشان کرد: برپایی این‌گونه محافل نقش مهمی در توسعه و گسترش و رشد و شکوفایی مباحث قرآنی دارد.
گفتنی است، همچنین در ادامه این برنامه معنوی گروه مولودی خوانی برای حاضرین برنامه اجرا کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.