پایگاه  خبری زانست

هنرمندان انقلابی در برابر ابتذال هنری دشمنان تلاش کنند

حجت الاسلام سادات با تاکید به نقش هنرمندان در انقلاب،گفت: هنرمندان انقلابی با گسترش دامنه فعالیت‌هایشان در برابر ابتذال هنری دشمنان بیشتر تلاش کنند.

به گزارش خبرنگارسایت زانست از سنندج،حجت الاسلام سید محمد سادات امروز(۱۵بهمن) در دیدار بااصحاب فرهنگ و هنر استان که در سنندج،برگزار شد،اظهار داشت:هنرمندان انقلابی با گسترش دامنه فعالیت‌هایشان بیشتر از گذشته در برابر ابتذال هنری دشمنان انقلاب  تلاش کنند زیرادشمنان نظام از طریقه های می خواهند به نظام مقدس جمهوری ضربه وارد کنند.

وی افزود: متاسفانه برخی از بخش‌های هنر دچار ابتذال و هرج‌ومرج شده و این ناشی از مدیریت فرهنگی حاکم است که باید هنرمندان متعهد و انقلابی در برابر این ابتذال نقش‌آفرینی بیشتر کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: مبحث رویارویی تمدن اسلامی با تمدن غربی امری بسیار مهم است وبه همین دلیل رویارویی فرهنگ، هنر و رسانه باید جدی گرفته شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان در ادامه افزود: شهادت سردار سلیمانی طبل حیثیت توخالی استکبار را پاره کرد وچهره واقعی آمریکای جنایتکار رابه جهانیان نشان داد.

وی با اشاره به حضور مردم  در صحنه های مختلف انقلاب افزود:ا نقلاب ما با حضور مردم به پیروزی رسید و اینکه تاکنون حفظ شده هم به خاطر حضور مردم در مراسمات مختلف بوده است.

حجت لاسلام سادات  در پایان خاطرنشان کرد: حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری خط بطلانی بر اقدامات دشمنان انقلاب و مهر تایید دیگری بر ایستادگی مردم در دفاع از ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.