پایگاه  خبری زانست

پایبندی به ارزش های انقلاب بهترین راه غلبه بر توطئه های دشمنان است

امام جمعه سنندج، پایبندی به ارزش های انقلاب را بهترین راه غلبه بر توطئه های دشمنان دین اسلام ذکر کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری زانست از سنندج،ماموستا عبدالرحمن خدایی امروز (۲۷اردیبهشت)در خطبه های نماز جمعه در جمع نمازگزاران سنندجی که در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد،اظهار داشت: پایبندی به ارزش های انقلاب و منویات رهبری،بهترین راه غلبه بر توطئه های دشمنان دین اسلام به ویژه استکبار جهانی ذکر کرد.

وی افزود:سربلندی و عزت ملت ایران در گرو همبستگی ملی و پیروی از منویات رهبر انقلاب است.

امام جمعه سنندج با تاکید وحدت و همبستگی بیشتر ملت ایران،تصریح کرد: دشمنان ما از اول انقلاب تاکنون در صدد خدشه دار شدن وحدت و همبستگی ملت ایران بودند اما هر بارتوطئه های آنها با شکست مواجه می شد، بنابراین همه ما باید بیشتر از گذشته با وحدت خود راه نفوذ هر گونه توطئه دشمنان را خنثی کنیم.

وی در ادامه،افزود: با پایبندی بر ارزش‌های انقلاب در برابر توطئه‌های استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی جنایتکار مقاومت خواهیم کرد.

ماموستا خدایی اظهار داشت: ملت سرفراز ایران در این برهه زمانی نیز همچون گذشته با توکل به الله با این تحریم های ظالمانه دشمنان که برما وارد کرده مقاومت می کنیم.

وی در ادامه افزود: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای توسعه فردی و اجتماعی است  و همه ما در این ماه معنوی در دستگیری از نیازمندان وفقیران در حد توان خودمان به آنها کمک کنیم.

امام جمعه سنندج در پایان برمشارکت مردم استان در جشن گلریزان تاکید کرد و افزود: انشاالله مردم استان  بیشتر از سالهای گذشته در این جشن گلریزان شرکت کنند و با کمک به زندانیان جرایم غیر عمد باعث آزادی بیشتر آنها در این ماه مبارک رمضان شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.