صفحه اصلی / آموزش / پوشش کامل مخابراتی در جاده جدید سنندج به مریوان تا هفته آینده

پوشش کامل مخابراتی در جاده جدید سنندج به مریوان تا هفته آینده

استاندار کردستان از افتتاح پروژه پوشش کامل آنتن تلفن همراه جاده جدید مریوان در هفته آینده خبر داد.

به گزارش سایت زانست به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، اسماعیل زارعی کوشا در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان کردستان در شهرستان مریوان با بیان اینکه در سفر به شهرستان مریوان چندین بازدید از طرح‌ها و پروژه‌ها انجام گرفت که برخی از آنها احتیاج به تصمیم گیری دارند ،گفت: اینکه پروژه‌ای فعال باشد و تخصیص لازم را نیز دریافت گرده باشد و همزمان کارگران زحمتکش آن پروژه‌ها ۶ ماه حقوق نگرفته باشد ضعف بزرگی به شمار می‌رود که باید اصلاح شود.

وی با بیان اینکه با سخنرانی مشکلی از مردم حل نمی‌شود و وظیفه ما است که پاسخگوی مشکلات و کاستی‌ها باشیم، افزود:ما به عنوان مدیر، خادم و خدمتگزار مردم هستیم و باید تلاش کنیم تا جایی که امکان‌پذیر است از گرفتاری‌های آنان کم کنیم.

زارعی کوشا همچنین گریزی به پروژه‌های در دست اجرا در شهرستان مریوان زد و گفت: قطعات به جامانده از جاده مریوان سنندج باید در اولویت قرار بگیرد و تخصیص ها باید به صورت کامل صرف پیشبرد پروژه‌ها و به نتیجه رساندن آنها شود.

استاندار کردستان در ادامه یکی از مطالبات مردم شهرستان مریوان را پوشش مخابراتی و آنتن دهی مسیر جاده سنندج به مریوان عنوان کرد و اظهار داشت: تا هفته آینده پوشش آنتن دهی در این جاده کامل خواهد شد.

زارعی کوشا احداث کنار گذر غربی مریوان به طول هزار و ۳۰۰ متر را از نیازهای جدی مردم مریوان دانست و گفت: باید برای این پروژه که نیازمند بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تملک است تدبیر جدی اندیشیده شود و پیشنهادات لازم در این خصوص ارائه شود.

احداث دیوار حائل بتنی در محله تفنی‌ها، تعریض جاده ورودی تقاطع گاران به داخل شهر و تسریع در احداث مسجد جامع جدید شهر مریوان از جمله موارد مورد تاکید استاندار کردستان در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان کردستان در شهرستان مریوان بود.

پایان پیام/

درباره شهین امجدی

این مطالب را نیز ببینید!

ضرورت ایجاد مجتمع« شوق زندگی» در کردستان

سنندج ،رییس کل دادگستری استان کردستان در نخستین جلسه شورای پیشگیری از جرم استان در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *