پایگاه  خبری زانست

پیشمرگان مسلمان کرد در صف مقدم مبارزات کردستان بودند/ امنیت مرزهای غربی مرهون ولایت مداری و بصیرت مردم کردستان است

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان گفت: مردم کردستان با بصیرت انقلابی خویش در برابر توطئه‌های تفرقه افکنانه دشمنان ایستادگی کردند و امنیت مرزهای غربی مرهون ولایت مداری و بصیرت این مردمان غیور است.

سردار جهانبخش کرمی در حاشیه اجلاسیه نهایی کنگره ملی ۵۴٠٠ شهید کردستان که در سالن ۶ هزار نفری سنندج برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگارپایگاه خبری زانست از سنندج،:اظهار داشت: کردستان سرزمین مجاهدت‌های خاموش است و دشمنان انقلاب و اسلام از بدو پیروزی انقلاب تلاش می‌کردند که بین شیعه و سنی اختلاف ایجاد کنند.

وی افزود: مردم کردستان با بصیرت هستند و از همان أوائل انقلاب همراه رهبری و انقلاب بوده‌اند و ۵۴٠٠ شهید را تقدیم کردند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان خاطرنشان کرد: برگزاری این کنگره ضروری است و باید مردم دنیا بدانند که مردم کردستان برای دفاع از ارزش‌های انقلاب چه رشادت‌های بسیاری به خرج دادند.

سردار کرمی افزود: رزمندگان مهاجر از استان‌های مختلف کشور به یاری پیشمرگان کرد آمدند و همه ایرانیان باید بدانند که کردها در صف مقدم می‌جنگیدند و بار اصلی جنگ بر دوش پیشمرگان مسلمان کرد بود و رزمندگان مهاجر برای کمک و یاری آنان به کردستان آمدند.

وی تصریح کرد: به برکت ولایت مداری، بصیرت و مشارکت گسترده مردمی شاهد برقراری امنیت پایدار در کردستان هستیم و اگر این بصیرت انقلابی مردم کردستان نبود امنیت مرزهای غربی محقق نمی‌شد.

کرمی اعلام کرد: از استان زنجان بیش از ٧٠٠ شهید گلکون کفن در خطه کردستان به درجه رفیع شهادت نائل شدند و این امنیت به وجود آمده مرهون خون دهها هزار شهید انصار و مهاجر است.
وی افزود: هم اکنون ایران اسلامی در اوج عزت است و دشمنان در برابر عظمت ولایت شکست خورده اند و حرفی برای گفتن ندارند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان در پایان خاطرنشان کرد: زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا وظیفه‌ای ملی و اعتقادی است و باید بدانیم که دشمنان از زنده نگه داشتن روحیه استکبار ستیزی و شهادت‌طلبی در بین ایرانیان واهمه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.