پایگاه  خبری زانست

چهار پلاک از اراضی کردستان به مساحت ۵۵۵۷ هکتار رفع تداخل شد

جعفری گفت: در چهل و چهارمین جلسه رفع تداخل اراض کردستان چهار پلاک به مساحت ۵۵۵۷ هکتار در شهرستان های سنندج، سقز و سروآباد رفع تداخل شد.

به گزارش سایت زانست از سنندج،به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، خالد جعفری در سومین جلسه رفع تداخل اراضی در سال جاری که با حضور مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، نماینده اداره کل ثبت اسناد و املاک، مدیران جهاد کشاورزی شهرستان ها و مسئولین و کارشناسان مرتبط با موضوع به صورت ویدیو کنفرانس برگزارشد اظهار کرد: این پلاک ها در سه شهرستان سنندج(روستای نران)، سروآباد (روستاهای هزارخانی و دره ناخی) و سقز (روستای چاپان) بوده که در نهایت در این چهار پلاک ۴۹۷ هکتار تغییر نوعیت داده شد.

وی ضمن تاکید بر تسریع در فرایند رفع تداخل اراضی توسط کمیسیون های شهرستانی و استانی یادآورشد: رفع تداخل اراضی جزو اولویت های اصلی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ها و ادارات منابع طبیعی استان می باشد.

جعفری خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه اجرایی، در حال حاظر ۴۸ پلاک در دستورکار کارگروه های شهرستانی و کمیسیون استان قرار دارد که امیدواریم این پلاک ها هم در بازه زمانی مشخص به نتیجه برسند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان با تاکید بر همکاری بیش از پیش بین ادارات عضو کمیسیون رفع تداخلات استان تصریح کرد: ۱۶۵ پلاک به مساحت ۲۱۳ هزار هکتار در استان کردستان رفع تداخل شده است.

جعفری در پایان اذعان کرد: تا اکنون برای ۵۱ پلاک از اراضی رفع تداخل شده استان سند مالکیت توسط ثبت اسناد و املاک استان صادر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.