پایگاه  خبری زانست

کردستان درحوزه وقف ظرفیت سرمایه‌گذاری زیادی دارد

حجت‌الاسلام کاروند،گفت: کردستان درحوزه وقف ظرفیت سرمایه‌گذاری زیادی دارد.

 

به گزارش خبرنگار سایت زانست ازسنندج، حجت‌الاسلام محمد کاروندامروز(۱۴مرداد) در دیدار با معاون توسعه و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی اظهارداشت: کردستان بدلیل موقوفاتی که دارد ظرفیت سرمایه‌گذاری زیادی دارد و نیاز است در جذب سرمایه‌گذار تلاش شود.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان افزود: کردستان از استان‌هایی است که در حوزه اشتغال مشکلات عدیده‌ای دارد و طلاب نیز با این مسایل روبرو هستند.

 

وی افزود: اهدای جهیزیه به طلبه‌های استان از جمله اقداماتی است که اخیرا در استان انجام شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: تعامل و ارتباط تبلیغات اسلامی و اداره اوقاف و امور خیریه در استان مطلوب است و سعی براین است تا میزان تعاملات مشترک افزایش یابد.

 

وی کمبود اعتبار را از مشکلات پیش‌رو خواند و بیان کرد: امیدواریم علیرغم مشکلات موجود در حوزه منابع و اعتبارات، تعاملات فرهنگی بین ادارات بتواند در راستای ارتقای فعالیت‌های فرهنگی و دینی استان کمک کند.

معاون توسعه و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی نیز در این دیدار افزود: براساس رویکردهای جدید سازمان، به دنبال افزایش تعاملات و هم‌افزایی با ادارات فرهنگی و نهادهای انقلابی هستیم.

 

محمد روح‌الامینی در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: اداره اوقاف بدلیل ارتباط با روحانیون و اهداف مشترکی که در حوزه روحانیون با سازمان تبلیغات اسلامی دارد می‌تواند تعاملات بیشتری با سازمان داشته باشد.

 

فرهاد قره‌خانی معاون اداری مالی اداره‌کل از تبلیغات اسلامی کردستان نیز در این دیدار به ارایه گزارشی از فعالیت‌های اداره‌کل پرداخت و افزود: در سطح شهرستان‌ها فعالیت‌های فرهنگی و دینی که انجام می‌گیرد با تعامل و پشتیبانی اداره اوقاف صورت می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.