صفحه اصلی / آموزش / کلاهبرداران ۴۰ میلیاردی دستگیر شدند

کلاهبرداران ۴۰ میلیاردی دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان کردستان از دستگیری اعضای باند ۴ نفره کلاهبردار در فضای مجازی با ۴۰ میلیارد ریال در “بانه” خبر داد.
به گزارش زانست ازسنندج ،به نقل ازخبرنگار خبرگزاری پلیس، سردار “علی آزادی” در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان” بانه ” مبنی بر کلاهبرداری از طریق ارسال پیامک لینک آلوده، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس فتا بانه با اشراف اطلاعاتی و اقدامات هوشمندانه اعضای یک باند ۴ نفره در این خصوص شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: اعضای این باند ۴ نفره که در داخل استان و استان های همجوار اقدام به کلاهبرداری کرده بودند پس از هماهنگی با مراجع قضائی در چند عملیات ضربتی دستگیر شدند.
سردار آزادی با بیان اینکه در تحقیقات به عمل آمده از متهمان به ۴۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از شهروندان اعتراف کردند، گفت: این باند با ارسال ۲۱ هزار پیامک جذاب و فریبنده خرید ار بازار بانه که حاوی لینک آلوده حاوی آدرس های اینترنتی بوده از ۲ هزارو ۳۰۰ نفر اقدام به کلاهبرداری کرده اند.
وی افزود: از این باند کلاهبردار ۳۰ عدد سیمکارت، ۴۰ دستگاه گوشی همراه، ۷۹ کارت بانکی ، ۱۲۰ گرم طلاجات و یک میلیارد و ۳۹۰ میلیون ریال وجه نقد و چند رایانه و مودم کشف شد.
فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه پلیس برابر قانون قاطعانه با مخلان آرامش مردم برخورد می کند، گفت: متهما ن به همراه پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

پایان پیام/

درباره شهین امجدی

این مطالب را نیز ببینید!

ضرورت ایجاد مجتمع« شوق زندگی» در کردستان

سنندج ،رییس کل دادگستری استان کردستان در نخستین جلسه شورای پیشگیری از جرم استان در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *