صفحه اصلی / آموزش / کمیته امداد کردستان آماده دریافت و توزیع نذورات عید قربان است

کمیته امداد کردستان آماده دریافت و توزیع نذورات عید قربان است

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: این نهاد آماده دریافت نذورات و کمک‌های خیران در عید قربان و توزیع آن در بین خانواده‌های نیازمند زیرپوشش است.

به گزارش زانست از سنندج، رضا طوسی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران استان در سنندج با بیان اینکه این نهاد در مناسبت‌های مختلف سال تلاش می کند با جذب کمک‌های مردمی بخشی از مشکلات نیازمندان را رفع کند، اظهار کرد: عید قربان یکی از مناسبت های مذهبی است و در این مناسبت خیران نذورات و قربانی خود را از طریق کمیته امداد به دست نیازمندان می رسانند.

وی افزود: مددجویان این نهاد شامل خانواده‌های ایتام، بی سرپرست، بیماران زمین گیر و صعب العلاج و سالمندان هستند و مستحق ترین افراد برای دریافت کمک های خیران به شمار می روند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان اضافه کرد: با توجه به اینکه در ایام عید سعید قربان قرار داریم خیران می توانند کمک های خود را در قالب گوشت قربانی و نذورات با کمک مددکاران این نهاد، در سریع ترین زمان به دست خانواده‌های نیازمند برسانند.

وی ادامه داد: خیران می توانند کمک های خود را از طریق مراجعه به تمام دفاتر کمیته امداد، مراکز نیکوکاری و یا واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۶۷۷۴۸ یا شماره گیری کد ۰۸۷#*۸۸۷۷* به نیازمندان اهدا کنند.

طوسی با بیان اینکه کمیته امداد کمک های خیران را بر اساس نیت اهدا کننده و در محل مورد نظر توزیع و به دست نیازمندان می رساند، یادآور شد: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، نذورات و قربانی اهدایی خیران در هر شهرستان و روستا با کمک و همکاری خیران، معتمدین و امامان جمعه و جماعت در بین نیازمندان همان مناطق توزیع خواهد شد.

پایان پیام/

درباره شهین امجدی

این مطالب را نیز ببینید!

ضرورت ایجاد مجتمع« شوق زندگی» در کردستان

سنندج ،رییس کل دادگستری استان کردستان در نخستین جلسه شورای پیشگیری از جرم استان در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *