پایگاه  خبری زانست

یک میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال در روستای دولاب سرمایه گذاری شده است

آزاد حکمت گفت:به منظور بهره مندی بیشتر مشتریان از محصولات و سرویس های مخابرات یک میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال جهت ارائه سرویس ADSL در روستای دولاب هزینه شده است.

آزادحکمت آزاد مدیر مخابرات منطقه کردستان به خبرنگار پایگاه خبری زانست در سنندج اظهار داشت: به منظور بهره مندی بیشتر مشتریان از محصولات و سرویس های مخابرات یک میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال جهت ارائه سرویس ADSL در روستای دولاب هزینه شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه اینترنت پرسرعت یکی از زیرساخت های لازم برای راه اندازی کسب وکارهای کوچک وخانگی ، توسعه اقتصادی در روستا، رونق صنعت گردشگری ، ارتقاء سطح آگاهی عمومی وتخصصی شهروندان ومشتریان به شمار می رود.

حکمت اظهارداشت:در همین راستا و با هدف تحقق مطالبات مشتریان از خدمات مخابراتی و رعایت اصل مشتری مداری زیرساخت های لازم برای بهره مند شدن مشتریان از خدمات مخابراتی در روستای دولاب نصب و راه اندازی شد.

وی افزود: ارتقای زندگی در روستاها اقدامی دیگر جهت جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها است که اینترنت پرسرعت به عنوان ابزار آگاهی روستانشینان از بازارهای داخلی و بین المللی در این خصوص نقش بسزایی دارد.

این مقام مسئول به نصب دستگاهDSLM، سیستم مترو ۱۰۰۰ و توسعه مسیر انتقال با سرمایه گذاری یک میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال در روستای دولاب اشاره کرد و افزود: با انجام عملیات نصب و راه اندازی وتوسعه زیر ساخت های لازم مشتریان این روستا می توانند از خدمات سرویس اینترنت پرسرعت استفاده نمایند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان ضمن تشریح اقدامات فنی در این خصوص خاطر نشان کرد: در حال حاضر ظرفیت سازی برای ۱۲۸ پورت منصوبه انجام شده که با توجه به استقبال متقاضیان در این روستا طی یک هفته گذشته تعداد ۳۲ پورت آن واگذار و فعال شده است.

وی با اشاره به برنامه های این منطقه برای توسعه وارتقا خدمات و محصولات مخابراتی در روستاهای سطح استان بیان کرد: براساس برنامه ریزی کارشناسی شده با حضورکارشناسان مخابرات استان در قالب تیم های فنی و تخصصی، اقدامات لازم برای بهبودِ کیفیت وتوسعه خدمات در روستاهای دارای اولویت انجام خواهد شد.

حکمت در پایان خاطرشان کرد: در حال حاضر تعداد ۴۸۴ روستای استان تحت پوشش خدماتADSLمخابرات هستندکه تعداد ۱۳ روستای آن در سال جاری از این سرویس بهره مند شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.