پایگاه  خبری زانست

۲۹ هزار نفر در برنامه‌های اوقات فراغت مساجد کردستان شرکت می کنند

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کردستان گفت: پیش بینی می شود امسال ۲۹ هزار نفر در برنامه های غنی سازی اوقات فراغت کانون های مساجد در شهرها و روستاهای استان شرکت کنند.

کامل گلباغی به خبرنگار پایگاه خبری زانست از سنندج ،اظهار داشت: ۵۷۲ کانون مساجد، ۱۰ مجتمع فرهنگی هنری و ۱۴ مؤسسه قرآنی امسال هم پایگاه برگزاری کلاس‌های غنی سازی اوقات فراغت در استان هستند.

وی اضافه کرد: کلاس‌های غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان از ۱۰ تیر امسال در این پایگاه‌ها آغاز می‌شود و در مناطق شهری تا پایان شهریور به طول می‌انجامد.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی وهنری مساجد کردستان با اشاره به اینکه در هر پایگاه ۲ کلاس ویژه دختران و پسران تشکیل می‌شود، افزود: بر اساس بررسی‌های انجام شده از تعداد شرکت کنندگان در سنوات گذشته می‌توان گفت حداقل هر کلاس ۲۵ نفر شرکت کننده دارند.

گلباغی با بیان اینکه ستاد هماهنگی برنامه‌های غنی سازی اوقات فراغت از ۲ ماه گذشته در اداره کل ارشاد استان تشکیل شده است، گفت: پیش بینی می‌شود ۲۹ هزار نفر امسال در این کلاس‌ها شرکت کنند.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی وهنری مساجد کردستان افزود: به دلیل اینکه تابستان فصل کار کشاورزی است و دانش آموزان روستایی در این ایام کمتر می‌توانند در کلاس‌های اوقات فراغت کانون‌های مساجد شرکت کنند بنابراین کلاس‌های در ۴۲۷ پایگاه روستایی تا پایان سال دایر است.

گلباغی اظهار داشت: بیشترین توجه و اولویت امسال در برنامه غنی سازی اوقات فراغت کانون‌های مساجد بر روی کلاس‌های هنری و گردشگری و اردویی هم در روستاها و هم شهرها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.