پایگاه  خبری زانست

حضور در میان مردم کرد مایه سربلندی است

شهرام ناطری گفت: حضور در میان مردم و نامداران کرد مایه افتخار و سربلندی من است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری زانست از سنندج، شهرام ناظری در آئین اختتامیه کنگره بین‌المللی مشاهیر کُرد که(۱۲تیرماه) در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزارشد، اظهار کرد: مایه افتخار و سربلندی است که در خدمت مردم کرد و نامداران و مفاخر کرد هستم.
وی از حضور استاد مظهر خالقی در کنار خود تقدیر کرد.
وی همچنین در کلیپی که از وی منتشر شد یادآور شد: به دلیل علاقه به ادبیات عرفانی ایران و شرح اتفاقات و نهضت‌هایی که در ایران اتفاق افتاده من را به سمت ثبت ادبیات عرفانی و موسیقی عرفانی جلب کرده است.
وی اضافه کرد: صحبت کردن در خصوص فرهنگ و موسیقی کردی در میان مردم فرهنگی مایه افتخار و سربلندی است.
استاد مظهر خالقی نیز بعد از اعطای نشان کنگره بین‌المللی مشاهیر کرد به شهرام ناظری، اظهار کرد: امروز روزی تاریخی در زندگی من است که در میان جمع هنرمندان و بزرگان کُرد در این مکان هستم.
وی با ابراز امیدواری از اینکه این کنگره همچنان به شیوه علمی باید ادامه‌دار باشد، از کسانیکه شبانه‌روز برای این کنگره و مجالس زحمت کشیدند تقدیر کرد و خواستار استمرار آن شد.
گفتنی است، کنگره بین‌المللی مشاهیر کُرد روزهای ۱۱ و ۱۲ تیرماه جاری با حضور مسوولان استانی و کشوری، هنرمندان و اسطوره‌های کُرد از جمله مظهر خالقی و شهرام ناظری و با تجلیل از ۳۰ مشاهیر کُرد جهان در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزارشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.