پایگاه  خبری زانست

 نمایشگاه  های کتاب نیازمند عزم ملی همه دستگاه های اجرایی است

آشنا با اشاره به اینکه کتاب غذای روح انسان ها است،گفت: نمایشگاه  های کتاب نیازمند عزم ملی همه دستگاه های اجرایی است.

 

به گزارش خبرنگار سایت زانست ازسنندج،قادر آشنا مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران امروز (۱۰مهر)در آئین افتتاحیه نمایشگاه کتاب اظهار داشت: نمایشگاه های کتاب نیازمند عزم ملی همه دستگاه های اجرایی است وباید در این راستا مسئولان نهایت تلاش را انجام دهند.

 

مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران اذعان کرد: سال گذشته ۲۸ نمایشگاه کتاب در استان‌های کشور برپا شد، واین نمایشگاه ها ۶۰ میلیارد تومان فروش کتاب را در سال قبل داشتند.

 

وی افزود: امسال در نمایشگاه کتاب ۱۸ کشور دنیا حضور می‌یابیم و ۳۲ نمایشگاه کتاب را در ۳۱ مرکز استان و یک شهرستان کشور برپا خواهیم کرد.

 

این مقام مسئول اظهار داشت: نمایشگاه کتاب نیازمند عزم ملی همه است تا بخوبی برپا شود و استانداران و دستگاه‌های اجرایی باید کمک کنند تا به بهترین نحواحسن این نمایشگاه ها برپا شود.

آشنا بیان کرد: امروز در خراسان شمالی نیز همزمان افتتاح نمایشگاه کتاب داریم و این جای خوشحالی است.

 

وی در پایان سخنانش از همکاری و همراهی بانک شهر در برپایی نمایشگاه کتاب کرد وافزود: امیدواریم همه مردم از عزت و سربلندی وافر برخوردار باشند و از این فرصت‌هاکه در اختیار دارند در راستای فرهنگ کتاب وکتابخوانی نهایت  استفاده را ببرند.

 

گفتنی است،معاون توسعه مدیریت وزارت ارشاد اسلامی، وزیر ارشاد اقلیم، مسوولان استانی و کشوری، نمایندگان مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی و علاقمندان به کتاب در این آئین حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام دوست عزیز

شما میتوانید برترین مطالب و مقاله های علمی و سلامتی پزشکی را در پایگاه سلامت ما دنبال کنید.